مصاحبه مدیرعامل شرکت در روز افتتاحیه

مصاحبه مدیرعامل شرکت در روز افتتاحیه
1396/03/03
نمایش محتوای مرتبط

برای اولین بار رونیکس در ایران بستری را فراهم کرده است که مصرف کنندگان و فروشندگان صنف ابزار بتوانند از نزدیک با چگونگی کارکرد محصولات رونیکس آشنا شده و شعار کیفیت اتفاقی نیست را لمس کنند . 
هدف از برگزاری این کارگاه و نمایشگاه آگاهی رسانی به مخاطبان از توانمندی های رونیکس است . چه در زمینه تنوع و یا خدمات پس از فروش و چه در زمینه کیفیت محصولات .
این حق مشتریان است که از توانمندی های محصولات برند رونیکس آگاهی داشته باشند و دانش کامل ابزار مورد نظر خود را از دریای تنوع رونیکس نسبت به کارگاه و یا شغل خود انتخاب نمایند .
رونیکس قصد دارد در این کارگاه و نمایشگاه تجربیات و دانش فنی خود را از نزدیک با مخاطبان خود در میان گذاشته و همچنین از تجربیات و پیشنهادات گرانبهای مشتریان خود که همیشه چراغ راه موفقیت این برند بوده استفاده نماید .
رونیکس در فضایی بالغ بر ۴ هزار متر مربع این امکان را فراهم آورده که مخاطبان و مشتریان عزیز در حضور متخصصین و استاد کاران حرفه ای با همه ابزار آلات موجود در کارگاه تست فنی انجام داده و از توانایی‌های فنی و کیفی هر یک از ابزار آلات با خبر شوند . 
در این کارگاه و نمایشگاه برند رونیکس کیفیت ، تنوع و خدمات پس از فروش متمایز و رفتار سازمانی متمایز خود را از نزدیک و در فضایی صمیمی با امکانات سرگرمی و اینترنت وای فای رایگان در محوطه کارگاه و نمایشگاه هتل مشاهیر به منصه ظهور گذاشته است . 
وعده دیدار ما ۲ الی ۵ خرداد ماه 96 
اصفهان سه راه دورچه ، هتل مشاهیر 
ساعت ۱۵ الی ۲۰

ارسال نظر
نظرات کاربران