انتقال دانش فني دركارگاه‌هاي نمايشگاه اصفهان

انتقال دانش فني دركارگاه‌هاي نمايشگاه اصفهان
1396/02/25
نمایش محتوای مرتبط

شركت ابزارآلات رونيكس برای اولین بار اقدام به برگزاري کارگاه ابزارآلات در شهر اصفهان با هدف انتقال دانش و آگاهي رساندن به صنعتگران و فروشندگان و همچنين مصرف‌كنندگان درخصوص معرفی قابلیت‌ها و نحوه عملکرد ابزارآلات صنعتی رونیکس نموده است.

در همين راستا حميد رضا رام‌خو، مدير بازرگاني شركت ابزارآلات رونيكس هدف از برگزاری این نمایشگاه و کارگاه‌ها را معرفي انواع ابزارآلات در صنایع مختلف و شيوه استفاده از هركدام با نيت انتقال دانش و معرفی ویژگی‌های کاربردی ابزارآلات به کلیه فعالان صنعت اعم از فروشندگان، کاربران و صاحبان مشاغل مرتبط برگزار عنوان کرد.

رام‌خو اظهارداشت: در کارگاه‌ها استادكارهاي منطقه‌اي با استفاده از کلیه ابزارآلات صنعتی رونیکس به صورت واقعی و زنده به ساخت و ساز مصنوعات خواهند پرداخت.

به گفته مدیر بازرگانی شرکت رونیکس با در نظر گرفتن ظرفیت‌ها و نیازمندی‌های كليه صنايع کارگاه‌های فلزكاري، صنعت چوب، تاسیسات، جوش، برش، مکانیک خودرو، ساختماني، آهنگری، باغبانی، و لیزر از مهم‌ترین کارگاه‌ ها هستند.

رام‌خو در پایان برگزاری کارگاه‌های صنعتی رونیکس در صنایع مختلف در کنار هم را یک رویداد  منحصر به فرد معرفی کرد که برای اولین بار چنین رویدادی در ایران اتفاق افتاده و جاذبه‌های خاص خود را برای مخاطبین خواهدداشت.

برچسب ها:
: ابزارآلات , رامخو
ارسال نظر
نظرات کاربران