با رعایت این 6 نکته در آینده افسوس نمیخوریم!

با رعایت این 6 نکته در آینده افسوس نمیخوریم!
1393/09/16
نمایش محتوای مرتبط
با رعایت این 6 نکته در آینده افسوس نمیخوریم!

با رعایت این 6 نکته در آینده افسوس نمیخوریم!

کمی به زندگی خود فکر کنید، اگر به گذشته بر می گشتید و کمی تغییرات درآن ایجاد می کردید، شاید اکنون زندگی متفاوتی داشتید.

در اینجا به 6 موردی که دوست داشتید در گذشته از آن مطلع بودید اشاره می کنیم.اگر جوان هستید این نکات را به خاطر بسپارید در غیر این صورت این نکات را با جوانان اطرافتان در میان بگذارید :

1. همیشه یک راه جدید برای انتخاب وجود دارد.

احساس نکنید که تحت فشارید؛ شما جوانید وزندگی پیش روی شماست! یک انتخاب به خودی خود می تواند زندگی شما را تغییر دهد  و  چون در سن خوبی قرار دارید می توانید از راه خطا بازگردید و مسیرتان را تغییر دهید.

2. هر چیزی که بخواهید می توانید همان شوید.

شاید پدرتان یک راننده یا یک وکیل باشد. اما نیازی نیست شغل پدرتان را ادامه دهید. افراد با ویژگی ها و استعداد های متفاوتی متولد می شوند. شاید علاقه و استعداد شما در زمینه دیگری باشد. پس ابتدا توانایی های خود را بشناسید. و رویاهایتان را دنبال کنید. مهم است که اهل عمل باشید. به زندگی که می خواهید بسازید فکر کنید و برای رسیدن به آن، همه جوانب را بسنجید.

3. افکار شما خیلی چیزها ایجاد می کنند.

ایده ها همانند معدن طلا هستند. به افکارتان بها دهید. این سنی است که ایده های شما می تواند دنیا را تسخیر کند؛ در مسیر ذهنی خود گام بردارید. البته ممکن است خطرناک باشد و یا حتی مسخره اما به هر حال سعی نکنید با بالهای دیگران پرواز کنید.

4. دوستانتان را گرامی دارید.

دوستان هوای هم را دارند. زمانی که شما در مسیر های دشوار قرار می گیرید آنها از شما حمایت می کنند این روابط را گرامی دارید. دوستان بسیار با ارزش هستند برای اینکه شما خیلی از آنها یاد می گیرید پس آنها را فراموش نکنید.

5. شما باید بخشیدن را یاد بگیرید.

کینه به دل گرفتن از کسانی که در حق شما بد کرده اند راحت است . مهربان ، گشاده رو و بخشنده باشید تا شخصی باشید که همه خواهان ارتباط با او باشند. حفظ روابط، پایه و اساس پیشرفت است.

6 . خودتان را دوست داشته باشید.

همه این نکته های گفته شده را دوباره مرور کنید. آیا متوجه نکته ای شده اید؟ همه این نکات به شما می گویند که خودتان باشید و با خود صادق باشید که تعبیر به دوست داشتن خود می شود. ممکن است اذیت شوید اما بهتر است همین حالا آنرا یاد بگیرید: همیشه آدمهای خوش قیافه تر ، محبوبتر ، باهوش تر از شما هم وجود دارند. با این مساله نجنگید. بخاطر آنچه که هستند از آنها فرار نکنید و  خاطر چیزی که نیستید از خودتان متنفرنباشید. آنچه که هستید را دوست داشته باشید و تا آنجایی که می توانید بهترین باشید.

ارسال نظر
نظرات کاربران