متر روکشدار RH-9017~9075

ابزار آلات رونیکس
متر روکشدار RH-9017~9075
1396/05/25
نمایش محتوای مرتبط
متر روکشدار RH-9017~9075

اولین بار خیاط ها از متر های نواری برای اندازه گیری پارچه ها و دوختن لباس ها استفاده کردند. مدتی بعد شخصی بنام هرام فراند متر نواری جمع شونده را به شکل امروزی اختراع کرد که از آن زمان این نوع متر بیشترین استفاده را در میان بقیه متر ها دارد. طرح فراند مدتی بعد از اختراع، به شرکت استنلی فروخته شد.

متر نواری ابزاری ضروری است هنگامی که شما قصد انجام کاری را دارید که در آن دقت و اندازه گیری نیاز است. و یا شما بخواهید قفسه ای نصب کنید، اتاقی را موکت کنید و یا میزی بسازید، متر نواری ابزاری است که به آن نیاز دارید.

تقریبا هر فردی حداقل یکبار در زندگی خود از متر های نواری استفاده کرده است. اینکه بدانیم برای هر کاری از چه نوع متر نواری باید استفاده کنیم، موضوع مهمی است.

متر نواری جمع شونده برای کاربری در فضاهای بسته، بهترین استفاده را دارد. به خاطر فنر داخلی آنها، خود به خود جمع می شود و شما دیگر نگران دست و پا گیر بودن آن نخواهید بود. متر در محفظه ای محافظت شده است و زمانی که متر را از محفظه اش در می آورید، دکمه روی آن، متر را قفل کرده و نیازی به نگرانی در مورد برگشت ناگهانی آن وجود نخواهد داشت.

بر روی محفظه بسیاری از این نوع مترها، از پلاستیک استفاده شده است که نگه داری آن در هنگام متر کردن را آسان تر کند.

متر روکش دار رونیکس با بدنه ساخته شده از ABS و روکش SOFT FINISH، از بهترین متر های بازار است. این متر دارای گیره فلزی قوی جهت نصب بر روی لباس کار است. در ضمن از مکانیزم پیشرفته قفل ایستگاهی در پشت بدنه، بهره می برد. در کنار ویژگی های بالا، قلاب این متر، آهن ربایی و از چاپ دو طرفه بر روی تیغه بهره می برد. این گروه متر در اندازه های 3، 5، 5.5، 7.5 و 10 متری در بازار موجود می باشند.

 

 

واحد تحقیقات و توسعه رونیکس

 

 

ارسال نظر
نظرات کاربران