همایش بزرگ خانواده رونیکس در یزد

ابزار آلات رونیکس
همایش بزرگ خانواده رونیکس در یزد
1396/06/04
نمایش محتوای مرتبط
همایش بزرگ خانواده رونیکس در یزد

گردهمایی جمعی از ابزار فروشان گرامی استان یزد و جنوب کشور با حضور جمعی از مسئولان و مدیر عامل شرکت رونیکس در روز 7 شهریور برگزار خواهد شد.

این همایش با هدف تحکیم روابط بین ابزار فروشان و مسئولان شرکت رونیکس برگزار می شود. از آنجایی که استان یزد و شهر های جنوبی به عنوان یکی از قطب های صنعتی کشور به شمار می روند، شرکت رونیکس درصدد است با ایجاد ارتباط مستمر و با طرح های علمی و عملگرا، با فعالان حوزه ابزار آلات صنعتی، ایجاد پیوند نماید که این قطب پویا و فعال کشور، شکوفا تر گردد.

در این همایش با ارایه راه کار های نوین و فراهم سازی فضای تبادل تجربیات، به بررسی مشکلات و نارسایی های این حوزه پرداخته می شود. در ضمن در قسمت هایی از این همایش، جناب آقای محمدرضا رامخو مدیر عامل و جناب آقای حمیدرضا رامخو مدیر بازرگانی و عضو هیئت مدیره، سخنرانی خواهند کرد و به ارایه خلاصه ای از فعالیت های جاری شرکت رونیکس خواهند پرداخت.

در  ادامه برنامه نیز جناب آقای دکتر پرویز درگی مشاور شرکت رونیکس در مورد "روش های نوین بازاریابی" به ایراد سخن خواهند پرداخت.

در ضمن برگزاری جلسات پرسش و پاسخ و نیز ارایه نظرسنجی از دیگر برنامه های مهم این همایش به شمار می رود. در پایان همایش نیز مراسم پذیرایی و شام صمیمانه ای با حضور مدعوین گرامی، ترتیب داده شده است.

امید است با برگزاری این چنین رویداد هایی، شاهد پویایی و شکوفایی هرچه بیشتر صنایع کشور عزیزمان باشیم.

ارسال نظر
نظرات کاربران