معرفی محصول دریل بتن کن 2740 رونیکس

ابزار آلات رونیکس
معرفی محصول دریل بتن کن 2740 رونیکس
1396/09/27
نمایش محتوای مرتبط
معرفی محصول دریل بتن کن 2740 رونیکس

انتخاب ابزار مناسب برای عملیات سوراخکاری و یا تخریب کار آسانی نیست. شرکت رونیکس با توجه به نیازهای کاربری، دستگاه های گوناگون و متفاوتی برای این امر به بازار عرضه نموده است. بتن کن 2740 یکی از این محصولات قدرتمند، با کیفیت و پر فروش شرکت رونیکس می باشد.

مشخصات فنی بتن کن 2740 رونیکس

شرکت رونیکس برای دریل بتن کن مدل 2740 موتوری پر قدرت در نظر گرفته است. این موتور 1250 وات قدرت دارد و میتواند سرعت دریل را به 450 دور در دقیقه برساند و توان ضربه ای معادل 10 ژول فراهم میکند. این مدل بتن کن به سیستم ابزارگیر 5 شیار  SDS-MAXمجهز گردیده است. حداکثر قطر مته در نظر گرفته شده برای این دریل بتن کن حرفه ای 40 میلیمتر است. وزن ابزار 8/6 کیلوگرم است که برای انجام عملیات در نظر گرفته شده کاملا مناسب است.

برخی ویژگی های دریل بتن کن 2740 رونیکس

در بتن کن 2740؛ گیربکس دستگاه از آلیاژ منیزیوم ساخته شده است که اثر بخشی عملکرد دستگاه را در مصارف مداوم و پر فشار بالا میبرد. علاوه بر این سیستم بلبرینگی دوبل به کار رفته در قسمت محور چرخشی قلم گیر باعث افزایش عملکرد و دقت مته و قلم در ابزار میشود. در دریل بتن کن 2740 رونیکس؛ جهت جلوگیری از صدمات احتمالی حین کار، از سیستم پیشرفته کلاچ ایمنی استفاده شده است. همچنین، بلبرینگ های ضد غبار NSK و اورینگ و پکینگ های مقاوم در برابر حرارتی که در بتن کن 2740 رونیکس به کار رفته باعث افزایش عمر کارکرد دستگاه و اثر بخشی بیشتر قطعات داخلی آن میشود.

بتن کن 2740 رونیکس به سیستم ضد لرزش AVS هم مجهز شده تا از انتقال لرزش های حین کار به کاربر جلوگیری نماید.

برای بهینه کردن قسمت مکانیکی ابزار، سنبه های میانی و ضربه زن و شاتون از بهترین آلیاژ و مواد اولیه ساخته شده اند و جهت افزایش اثر بخشی و عملکرد ذغال ها در این مدل، سیستم جا ذغالی صنعتی به کار رفته است.

با کمک کلید و دیمر با کیفیت به کار رفته در دستگاه، به سادگی میتوان  سرعت عملکرد دستگاه را در حالت سوراخکاری، ضربه ای و یا تخریب کاری تنظیم نمود.این قابلیتی است که در اکثر دستگاههای مشابه وجود ندارد.

سیستم 5 شیار به کار رفته در بتن کن 2740، عملکرد قسمت ابزار گیر دستگاه را بهبود میبخشد.

برای بتن کن 2740 رونیکس دو قابلیت عملکرد متفاوت؛ سوراخکاری چکشی و تخریب، در نظر گرفته شده است. ابزار به یک دسته گردان 360 درجه آنتی شوک هم تجهیز شده تا کاربری آن در اماکن مختلف و برای افراد مختلف آسان تر شود.

بتن کن 2740 در یک کیف مقاوم BMC و به همراه یک کیف برزنتی حاوی مته ها و قلم های کاربردی دستگاه ارائه میشود. این دریل بتن کن با کیفیت، گواهینامه های EMC، GS و CE را نیز دریافت نموده است.

نکات کاربری و ایمنی بتن کن 2740

با توجه به نوع و مدل دستگاه لازم است یادآوری شود این ابزار یک دریل بتن کن است و استفاده از آن به عنوان چکش تخریب و برای عملیات تخریب کاری سنگین به هیچ وجه صحیح نیست. وظیف اصلی دریل بتن کن سوراخکاری است که برای سهولت در انجام کار سوراخکاری، قابلیت ضربه ای به آن اضافه شده است. اگر به دنبال خرید ابزاری برای استفاده مستمر در تخریب هستید، بتن کن ابزار مناسبی برای این کار نیست و استفاده از آن در عملیات تخریب باعث کاهش کارایی و طول عمر دستگاه خواهد شد.

استفاده از عینک محافظ و دستکش و کمک گرفتن از دسته جانبی ابزار را حین کار با بتن کن 2740 فراموش نکنید.

سرویس دوره ای بتن کن 2740

بتن کن مدل 2740 رونیکس نسبت به بتن کن های مشابه موجود در بازار سبک تر، خوش دست تر و البته قوی تر است. این عوامل سبب میشود توجه ویژه ای به سرویس های دوره ای دستگاه مبذول گردد. هر زمان احساس کردید صدای دستگاه تغییر کرده و یا قدرت و کارایی دستگاه کاهش یافته است، دست از کار کشیده و ابزار را برای سرویس کاری به رونیکس سرویس ارجاع نمایید. در صورت عدم توجه به سرویس های دوره ای دستگاه، خرابی یک قطعه میتواند در طولانی مدت سبب آسیب جدی به قطعات داخلی دستگاه گردد.

در مجموع با توجه به تمامی ویژگی ها و خصوصیات؛ بتن کن 2740 رونیکس، ابزاری قدرتمند و با کیفیت است که با قیمت مناسب و خدمات پس از فروش کارآمد رونیکس سرویس، انتخابی هوشمندانه برای عملیات سوراخکاری حرفه ای است.

ارسال نظر
نظرات کاربران