پیچ گوشتی شارژی 8500 رونیکس

ابزار آلات رونیکس
پیچ گوشتی شارژی 8500 رونیکس
1396/10/10
نمایش محتوای مرتبط
پیچ گوشتی شارژی 8500 رونیکس

این روزها استفاده از دریل پیچ گوشتی ها و پیچ گوشتی های شارژی برای کاربردهای عمومی رایج شده است. بیشتر برندهای تولیدکننده ابزار حداقل یک یا دو مدل پیچ گوشتی شارژی در بازار دارند. معمولا این محصولات متناسب با کاربرد و با ویژگی های متفاوت در بازار عرضه میشوند.

یکی از پر طرفدارترین مدل های پیچ گوشتی شارژی شرکت رونیکس، مدل 8500 است. اولین خصوصیت مثبت پیچ گوشتی شارژی 8500 رونیکس کیفیت بالای باطری بکار رفته در آن است. باطری تعبیه شده در دستگاه ساخت شرکت سامسونگ کره جنوبی و یکی از با کیفیت ترین باطری های لیتیومی موجود در بازار است. این باطری 1.3 آمپر ساعت ظرفیت دارد که میتواند سرعت دستگاه را به 200 دور در دقیقه برساند.

ویژگی دیگر این ابزار مجهز بودن آن به متعلقات و سری های مختلف است. پیچ گوشتی شارژی 8500 رونیکس به همراه 102 قطعه متعلقات ارائه میشود. این متعلقات از بهترین مواد اولیه S2 ساخته شده اند و طیف وسیعی از کاربردها مانند صنایع الکترونیک، صنایع کامپیوتر، مکانیک و مصارف عمومی را پوشش میدهند.

طراحی ارگونومیک پیچ گوشتی شارژی مدل 8500 به کاربر امکان کنترل آسان آن را میدهد و کار طولانی مدت با ابزار را بدون خستگی فراهم میکند.

پیچ گوشتی شارژی 3.6 ولت لیتیوم رونیکس به یک بورد الکترونیکی مقاوم کننده مجهز شده تا عملکرد باطری و شارژدهی دستگاه را در حالت بهینه نگاه دارد.

پیچ گوشتی شارژی برای مصارف محیط باز مناسب است؛ گاهی اوقات نور کافی در این اماکن وجود ندارد. در پیچ گوشتی شارژی لیتیوم رونیکس یک چراغ ال ای دی برای کار با ابزار در محیط های کم نور و تاریک نیز در نظر گرفته شده است، با هر بار فشردن کلید دستگاه، چراغ ال ای دی به صورت خودکار روشن می شود و نیازی نیست کاربر کلید یا دکمه خاصی را تنظیم کند.

قسمت مهم دیگر در پیچ گوشتی های شارژی قسمت ابزار گیر دستگاه است. در مدل 8500 شرکت رونیکس، ابزارگیر به یک مگنت قوی با گیرایی بالا مجهز گردیده است.

با توجه به قیمت مناسب، فن آوری به کار رفته و کیفیت محصول، پیچ گوشتی شارژی 3.6 ولتی لیتیوم مدل 8500 شرکت رونیکس یک گزینه مناسب برای مصارف خانگی و کاربری های صنفی محسوب میشود.

کلیه محصولات برقی رونیکس از 12 ماه خدمات پس از فروش رونیکس سرویس برخوردار میشوند. این خدمات برای ابزار شارژی شامل کلید، بورد و موتور می باشد. پس از پایان دوره گارانتی هم رونیکس در کنار شماست و در صورت بروز هرگونه آسیب، خدمات لازم برای تعمیر دستگاه را ارائه می نماید.

در استفاده از پیچ گوشتی شارژی توجه به چند نکته ضروری به نظر می رسد. باطری ابزارهای شارژی برای آنکه در بهینه ترین حالت خود بمانند نیاز به توجه  دارند. بهتر است اگر به مدت طولانی از ابزار استفاده نمیکنید، شارژ باطری را به طور کامل خالی نمایید. برای حفظ توان باطری ابزار، میباید باطری به طور مرتب شارژ و دشارژ شود.

تمامی شارژرها به طور خودکار پس از کامل شدن شارژ باطری جریان برق را قطع میکنند با این وجود بهتر است پس از پایان مدت زمان لازم برای شارژ کامل باطری، شارژر از برق کشیده شود تا از خطرات احتمالی جلوگیری گردد.

ارسال نظر
نظرات کاربران