دستگاه های بلوور رونیکس

ابزار آلات رونیکس
دستگاه های بلوور رونیکس
1396/11/09
نمایش محتوای مرتبط
دستگاه های بلوور رونیکس

دستگاه بلوور یا بلوئر ابزاری است که عملیات دمیدن و مکیدن هوا را انجام می دهد. این ابزار در ابعاد مختلف با توان های گوناگون و برای کاربردهای متنوع از خانگی تا صنعتی تولید می گردد.

استفاده از بلوورها برای کاربردهای عمومی چند سالی است که در میان اهل فن جا افتاده و عادی شده است و به مرور کاربران خانگی نیز به زمره استفاده کنندگان این محصول می پیوندند.

استفاده از بلوور برای جمع آوری برگ ها در پاییز، باد گرفتن و نظافت گرد و غبار دستگاه های کامپیوتری و محصولات دیجیتال، و جمع کردن گرد و خاک حین کار با سایر ابزار برخی از کاربردهای این محصول هستند.

شرکت رونیکس موازی با عرضه محصولات تخصصی و ابزار حرفه ای از محصولات و ابزارآلات عمومی نیز غافل نبوده و دو مدل دستگاه بلوور به بازار ارائه کرده است.

دستگاه بلوور برقی صنعتی مدل 1201

این دستگاه بلوور به یک موتور پر قدرت 600 وات مجهز شده است که امکان مکندگی و دمندگی با بیشترین اثر بخشی را برای کاربر فراهم می نماید. هنگامی که سرعت موتور دستگاه به 16000 دور دقیقه می رسد، می تواند حجم بادی معادل 2.8 متر مکعب در دقیقه را انتقال می دهد.

وزن این بلوور صنعتی نسبتا سبک بوده و 1.6 کیلوگرم است که قابلیت حمل و جا به جایی آن را ساده تر ساخته و استفاده طولانی مدت از آن را ممکن می سازد.

بلوور 1201 به یک کلید دیمر دار ضد غبار مجهز شده که طبق استاندارد TUV طراحی و ساخته شده است. همچنین یک پروانه مارپیچی در دستگاه به کار رفته که باعث افزایش شدت عملکرد دمندگی دستگاه می گردد.

برای این بلوور یک کابل برق 3 متری مقاوم مطابق با استاندارد VDE آلمان در نظر گرفته شده که جا به جا کردن دستگاه به خصوص در محیط کارگاه را بسیار ساده می سازد.

برای این مدل یک خرطومی لاستیکی در نظر گرفته شده که امکان استفاده از ابزار در جاهایی که دسترسی سخت دارند را فراهم می آورد همچنین یک محفظه غبار گیر نیز به همراه آن ارائه میشود تا در هنگام مکش گرد و غبار جذب شده را در خود ذخیره نماید.

جارو بلوور مدل 1202

جارو بلوور 1202 برای مصارف خانگی تولید شده است. این مدل از یک موتور پر قدرت 800 واتی بهره می برد که بالاترین اثربخشی را به عنوان جاروبرقی و بلوور برای ابزار فراهم می آورد.

یک سیستم قطع کن اتوماتیک در این مدل تعبیه گردیده که در صورت افزایش حرارت بیش از حد دستگاه آن را خاموش نموده و از آسیب رسیدن به موتور آن جلوگیری می نماید.

جارو بلوور رونیکس به کابل بلند 4.5 متری و بند آویز برزنتی مجهز شده که کاربری ابزار را در فضای خانه و یا برای تمیز کردن فضای داخلی خودرو ساده می سازد.

این مدل جارو بلوور قدرت مکش بالایی دارد و در سرعت حداکثری 34 تا 35 هزار دور در دقیقه می تواند 1.2 تا 1.6 متر مکعب هوا را جا به جا نماید.

وزن بلوور 1202 حدود 1.6 کیلوگرم است که برای چنین دستگاهی کاملا ایده آل به نظر میرسد. فیلتر غبارگیر بکار رفته در این دستگاه از نوع قابل شستشو است و در صورت کثیف شدن به راحتی می توان آن را به کمک آب تمیز نمود. پس از شستشو حتما صبر کنید تا فیلتر کاملا خشک شود سپس آن را روی دستگاه نصب نمایید.

این مدل جاروبلوور را میتوانید به همراه 7 عدد متعلقات کاربردی با کارایی های متنوع و یک عدد تبدیل تغییر حالت اضافه از نمایندگی های رونیکس و فروشگاه های معتبر تهیه نمایید.

جهت اطلاع از نزدیکترین نمایندگی های رونیکس در شهر یا استان خود با شماره تلفن 61904 تماس بگیرید.

ارسال نظر
نظرات کاربران