دریل شارژی رونیکس - رونیکس مگ
- دانستنی ها

دریل شارژی رونیکس | انواع مدل‌ها

دریل برقی از ابزار آلاتی است که با وجود عدم تفاوت ظاهری زیاد میان نمونه اولیه و نمونه کنونی‌اش، تغییرات ساختاری عمده و خوبی را از ابتدا (نمونه اولیه) تا کنون تجربه کرده است، هرچند بسته به نوع استفاده، هنوز هم مدل‌هایی با همان ویژگی‌های قدیمی یافت می‌شوند که مورد استفاده کاربران قرار می‌گیرند. به طور مثال حذف سیم برق و اضافه کردن باطری به دریل‌های برقی تحولی بود که کار بسیاری از استفاده کنندگان را آسان‌تر کرد و این محصول را برای آن‌ها محبوب و کاربردی‌تر نمود؛ چرا که با حذف سیم (کابل) برق و عدم نیاز به اتصال دستگاه به برق، کاربر این امکان را پیدا کرد که از دستگاه در مکان‌ها و موقعیت‌های مختلفی استفاده کند که قبلاً امکان استفاده از آن وجود نداشت. شرکت رونیکس هم که همواره در حال تلاش برای جلب رضایت مشتریان بوده و هست از این احساس نیاز مشتریان غافل نشده و دریل شارژی رونیکس را هم مانند بسیاری از محصولات خود در مدل‌ها و انواع مختلفی طراحی و تولید کرده و در سبد محصولات خود قرار داده است. در این مقاله قصد داریم انواع دریل شارژی رونیکس را به شما معرفی کرده و به تفاوت‌ها و شباهت‌های آن‌ها بپردازیم:

دریل پیچ‌گوشتی شارژی

دریل شارژی رونیکس 8212

یکی از انواع دریل شارژی رونیکس، دریل پیچ گوشتی است که علاوه بر امکان استفاده برای سوراخ‌کاری، امکان استفاده به عنوان پیچ گوشتی برقی را هم به کاربر می‌دهد. دریل پیچ گوشتی شارژی رونیکس در انواع و مدل‌های مختلفی ساخته می‌شود که هر یک تفاوت کوچکی با دیگری دارند؛ هرچند این تفاوت کوچک می‌تواند ویژگی منحصر به فردی را به‌وجود بیاورد که در کاربردهای مختلف مورد استفاده کاربران قرار می‌گیرند.

ویژگی‌های عمومی انواع دریل شارژی رونیکس

ویژگی‌های عمومی و کلی انواع دریل شارژی رونیکس که به عنوان پیچ گوشتی شارژی هم استفاده شده و نام دریل پیچ گوشتی شارژی را به خود گرفته‌اند عبارتند از:

دارای گیربکس دو جهته

دارای موتور ژاپنی و باطری تایوانی

مجهز به چراغ LED برای کار در فضاهای تاریک

دارای سه نظام اتوماتیک تمام فلزی

دارای یک عدد باتری اضافه + شارژر

مجهز به کلید ضد غبار

دارای سری پیچ گوشتی دو سر

دریل شارژی رونیکس 8412

این دریل پیچ گوشتی‌ها بسته به مدل منحصر به فرد خود دارای ویژگی‌های مختلفی هستند که همین ویژگی‌ها آن‌ها را از یکدیگر متمایز می‌کند. یکی از مهم‌ترین پارامترهایی که این ابزار را از یکدیگر متمایز می‌کند ولتاژ ورودی آن‌ها است. البته پارامترهای دیگری از قبیل لوازم جانبی یا آپشن‌های اضافه هم هستند که برای هر یک متفاوت است.

همان‌طور که در بالا گفتیم، یکی از انواع دریل شارژی رونیکس نوع دریل پیچ گوشتی شارژی است که خود انواع مختلفی دارد، از انواع مختلف این وسیله می‌توان به مدل‌های چکشی و باتری لیتیومی اشاره کرد. دریل پیچ گوشتی چکشی این قابلیت را هم دارد که در حین ایجاد حفره و سوراخ‌کاری، با تولید ضربه سرعت و قدرت انجام کار را افزایش دهد؛ این ویژگی با فشار دادن یک کلید، قابل استفاده و کنترل است. باز هم لازم به تاکید است که ویژگی‌های عمومی و کلی تمام مدل‌های این دستگاه‌ها یکسان بوده و عمده تفاوتشان در ولتاژ ورودی، ظرفیت باتری، آپشن‌های اضافی و … است.

دریل شارژی رونیکس 8525

انواع مدل‌های دریل شارژی رونیکس

 • دریل پیچ گوشتی شارژی ۱۲ ولت مدل ۸۲۱۲
 • دریل پیچ گوشتی شارژی ۱۴٫۴ ولت مدل ۸۲۱۴
 • دریل پیچ گوشتی شارژی چکشی ۱۸ ولت مدل ۸۲۱۸
 • دریل پیچ گوشتی شارژی ۱۲ ولت لیتیوم مدل ۸۵۱۰ – ۸۵۱۲ – ۸۶۱۲
 • دریل پیچ گوشتی شارژی ۱۴٫۴ ولت لیتیوم مدل ۸۶۱۴
 • دریل پیچ گوشتی شارژی ۱۸ ولت لیتیوم مدل ۸۶۱۸
 • دریل پیچ گوشتی شارژی ۱۲ ولت لیتیوم صنعتی مدل ۸۵۱۲
 • دریل پیچ گوشتی شارژی دو کاره ۱۲ ولت لیتیوم مدل ۸۵۲۵
 • دریل پیچ گوشتی شارژی ۱۲ ولت صنعتی مدل ۸۴۱۲
 • کیت دریل پیچ گوشتی شارژی ۱۴٫۴ ولت لیتیوم مدل ۸۶۱۴K
 • کیت دریل پیچ گوشتی شارژی ۱۶ ولت لیتیوم مدل ۸۶۱۶K

برای اطلاع از مشخصات انحصاری هر یک از محصولات فوق می‌توانید به بخش محصولات سایت رونیکس مراجعه کنید.