img
رضایت مشتری هدف اول و آخر برند رونیکس در بخش خدمات پس از فروش است. گستردگی و حضور مویرگی در تمام نقاط ایران، نمایندگان متخصص و آموزش دیده ، بزرگ ترین بانک قطعات ابزار، پیک رایگان در محدوده شهری شهر تهران و امکان مشاوره رایگان قبل از خرید از جمله ویژگی‌های «رونیکس سرویس» است. 
021-6497  تلفن صدای مشتری رونیکس است. همکاران ما در این بخش آماده پاسخگویی به سوالات و شنیدن نظرات مشتریان محترم رونیکس هستند. 

گستردگی نمایندگان خدمات

رونیکس سرویس با بیش از 200 مرکز خدمات پس از فروش در 31 استان کشور آماده سرویس دهی به مشتریان گرامی می باشد. جهت اطلاع از نزدیک ترین نمایندگی خدمات پس از فروش به لینک زیر مراجعه فرمائید.

نمایندگان خدمات رونیکس
عکس اول

مراحل درخواست نمایندگی خدمات پس از فروش رونیکس

638402271928405692.webp

دریافت مجوز نمایندگی مجاز در صورت موفقیت در آزمون‌های فنی و تخصصی و تأیید مدارک

638402271928454766.webp

دعوت به تهران در صورت تأیید درخواست، جهت تست فنی و مصاحبه حضوری

638402271928498715.webp

بررسی درخواست توسط واحد عاملیت‌های مجاز

638402271928536989.webp

تکمیل فرم درخواست اخذ مجوز مراکز نمایندگی و ارسال مدارک لازم

alt

تعمیرگاه مرکزی

در محدوده شهری شهر تهران امکان استفاده از پیک رایگان در دوره گارانتی و خارج از گارانتی برای مشتریان گرامی تعمیرگاه مرکزی برقرار می باشد، جهت دریافت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمائید.

تعمیرگاه مرکزی

شرایط گارانتی

رونیکس سرویس همواره در تلاش است که شرایط گارانتی را به صورت شفاف و بدون اغراق برای مشتریان تبیین کند. مجموعه رونیکس با دارا بودن بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزارآلات ایران و همچنین متخصصین مجرب و آموزش‌دیده، کیفیتی در شان خریداران داخلی و خارجی برند رونیکس ارائه می‌دهد.
برای اطلاع بیشتر از جزئیات شرایط گارانتی هر محصول مانند مدت زمان گارانتی، قطعات مشمول گارانتی و دریافت و تحویل ابزار، به صفحه شرایط گارانتی مراجعه کنید و اطلاعات را به صورت کامل بخوانید.

شرایط گارانتی
alt

تامین قطعات

34 هزار نوع قطعه، پشتوانه بزرگی برای خدمات پس از فروش رونیکس است. برند رونیکس با دارا بودن بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار کشور، هیچ نگرانی از بابت تامین قطعات و تعمیر ابزار خود ندارد. این پشتوانه بزرگ با تلاش شبانه‌روزی همکاران ما در بخش تامین قطعات به دست آمده است.
سال‌ها کار و پیگیری مداوم باعث شده رونیکس سرآمد تامین قطعات ابزار در بازار ایران باشد.

تامین قطعات

برای ارتباط با کارشناسان ما همین حالا تماس بگیرید !

سوالات متداول