shears

قیچی

قیچی یکی از مهم‌ترین انواع ابزار دستی است که برای کاربردهای مختلف طراحی و تولید می‌شود. قیچی‌ها بسته به نوع کاربرد مورد نظر، در اشکال، سایزها و ابعاد مختلف ساخته می‌شوند؛ اما به‌طور کلی، قیچی دارای دو تیغه تیز و برنده است که از وسط به همدیگر متصل شده‌اند.
اگر به‌دنبال خرید بهترین قیچی بازار هستید، رونیکس را انتخاب کنید. رونیکس، تولیدکننده انواع قیچی باغبانی شامل قیچی‌های شاخه‌زن، چمن‌زن، شمشادزن، میوه‌چین و ... است. همچنین مدل‌های مختلف قیچی دسته‌عینکی، ورق‌بر مستقیم‌بر، چپ‌بر، راست‌بر و ... توسط رونیکس به بازار عرضه می‌شود. قیچی‌های لوله‌بر و مفتول‌بر رونیکس نیز با کیفیت ساخت بالا و تنوع بی‌نظیر روانه بازار ابزار ایران می‌شوند.

pruning-shear

قیچی باغبانی

اگر باغبانی شغل شما است یا حتی باغ و باغچه‌ای دارید و در آن گل و گیاه می‌کارید، خرید و استفاده از قیچی‌های باغبانی حرفه‌ای برای شما ضروری است.
رونیکس، انواع قیچی شاخه زن، باس پس، اسلایدر، قیچی میوه چین، قیچی چمن زن، قیچی شمشادزن و ... را با بهترین کیفیت و کارایی تولیده کرده و روانه بازار ابزار می‌کند.

قیچی باغبانی

قیچی ورق بر

قیچی ورق بر، نوعی ابزار دستی و قیچی قدرتمندی است که از آن برای برش ورق‌های نازک فلزات استفاده می‌شود. قیچی‌های ورق بر معمولا در سه نوع و با سه کد رنگ مشخص تولید می‌شوند: قیچی ورق بر با دسته زرد برای برش مستقیم فلزات استفاده می‌شود. قیچی دسته قرمز، چپ بر است و قیچی‌های با دسته سبز، راست بر هستند.
رونیکس برای پوشش‌دهی نیازهای شما انواع قیچی ورق بر مستقیم‌بر، چپ‌بر، راست‌بر و دسته عینکی را طراحی و تولید می‌کند.

قیچی ورق بر
cut-aviation-snip
pipe-cutter

قیچی لوله بر

از قیچی لوله بر جهت برش و ساخت خطوط لوله به‌وسیله لوله‌های پلی پروپیلن، پلاستیک و PVC استفاده می‌شود. هنگام خرید قیچی لوله بر، به ویژگی‌هایی نظیر بدنه، تیغه، قفل، مواد قابل برش و دستگیره این ابزار دقت کنید.
مدل‌های مختلف قیچی لوله بر رونیکس با بالاترین کیفیت و بهترین عملکرد طراحی و تولید می‌شوند.

قیچی لوله بر
bolt-cutter

قیچی مفتول بر

برای برش انواع زنجیر، پیچ، قفل، میلگرد، فنس و قطعات فلزی مفتولی باید از قیچی مفتول بر استفاده کنید. رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده صنعت ابزار ایران، قیچی‌های مفتول بر متنوعی را روانه بازار کرده است.

قیچی مفتول بر
aftersales

بانک جامع قطعات رونیکس

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران تمام محصولات این برند، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.

رونیکس سرویس
shears

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره قیچی، قیچی باغبانی، قیچی ورق بر، قیچی مفتول بر، قیچی لوله بر، انواع قیچی رونیکس و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.