laser-levels

تراز لیزری

ساختمان‌سازی و معماری به ابزاری دقیق نیاز دارد. تراز لیزری از جمله ابزاری است که در عملیات عمرانی برای تراز کردن، اندازه‌گیری شیب، رسم خطوط عمودی و افقی و همچنین سنجش سطوح مختلف استفاده می‌شود.
رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران، انواع تراز لیزری را با امکاناتی نظیر خودترازی، قفل آونگی، سیستم قفل‌کن، دقت بالا، سیستم سه بعدی 360 درجه و ... ساخته و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده‌است.

راهنمای خرید تراز لیزری

laser-levels
تراز لیزری
معماران قدیمی برای تراز کردن دیوار یا کشیدن موزاییک و سنگ و ساختن راه‌پله از نخ و سنگ استفاده می‌کردند! امروزه اما با پیشرفت ابزارآلات مهندسی، تراز لیزری کار را برای مهندسان آسان کرده‌است.
در قیمت تراز لیزری عواملی چون برند دستگاه، جنس بدنه، تکنولوژی ساخت، قدرت باتری، دقت و امکانات جانبی تاثیر دارد. اگر قصد خرید تراز لیزری را دارید، تراز لیزری رونیکس انتخاب مناسبی برای شما است.
 
برد تراز لیزری

از مهمترین ویژگی‌ها و معیارهای خرید تراز لیزری برد محصول است. هرچه برد و دقت یک تراز لیزری بیشتر باشد، کیفیت محصول بالاتر است.
به عنوان مثال تراز لیزری RH-9536 رونیکس بدون رسیور 15 متر و برد با رسیور آن در محدوده‌ 70 متر و دقت اندازه‌گیری خطوط عمودی و افقی 2± میلی‌‌متر در 5 متر است.

 
بدنه مقاوم و وزن کم

از ترازهای لیزری در محیط‌های ساختمانی و کارگاه‌های عمرانی استفاده می‌کنند. به همین خاطر ممکن است این ابزار دچار ضربه شوند. پس بهتر است بدنه این ابزار در برابر ضربه مقاوم باشند.
ترازلیزری رونیکس با کدآیتم RH-9502 بدنه‌ کوچک 463 گرمی و در عین حال، مستحکم و ضد ضربه است. دستگاه به لطف پوشش رابر در بدنه، نسبت به سقوط مقاوم است.
همچنین این ابزار از پایه‌ مغناطیسی چرخشی برای چسبیدن روی سطوح فلزی بهره می‌برد. هم‌چنین، می‌توان از این پایه برای ثابت‌کردن تراز روی سه‌پایه استفاده کرد.
از دیگر امکانات دستگاه تراز لیزری رونیکس می‌توان به سیستم قفل‌کن خودکار، قابلیت 360 درجه، نور لیزر قابل مشاهده و قوی، سیستم خودترازی و باتری‌های مقاوم و قدرتمند اشاره کرد.
 
ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع تراز لیزری، قیمت تراز لیزری و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.