hex-key-torx-key

آچار آلن

آچار آلن و آچار ستاره‌ای یکی از مهم‌ترین انواع ابزار دستی هستند که شکلی L مانند و سطح مقطعی شش‌گوش دارد. از این آچارها برای بازکردن و بستن پیچ‌های آلن در لوازم خانگی و خودرو استفاده می‌شود.
برند رونیکس، انواع آچار آلن را با سایزهای مختلف، به صورت تکی و ست آچار آلن، مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی تولید کرده و به بازار ابزار ایران و جهان ارائه می‌کند.
set

ست آچار آلن

برندهای مختلف، ست آچار آلن را به بازار ابزار عرضه می‌کنند. این مجموعه‌ها، از چند عدد آچار آلن با سایزهای مختلف تشکیل شده‌اند تا بتوانید از آن‌ها برای انواع کاربری‌ها، از تعمیر اتومبیل گرفته تا لوازم خانگی مانند یخچال، لباسشویی و ... استفاده کنید.
رونیکس در این راستا، ست آچار آلن را با چندین آیتم‌کد و با ویژگی‌های متنوع، روانه بازار ابزار ایران و جهان می‌کند. مجموعه آچار آلن رونیکس، با سری‌های آهن‌ربایی ، با کیفیت متمایز تولید می‌شوند و دوام بالایی دارند.

ویدئو محصولات

راهنمای خرید آچار آلن رونیکس

hex-key-torx-key

آچار آلن

انواع آچار آلن در ابعاد مختلف و توسط برندهای متفاوت تولید شده و روانه بازار ابزار می‌شوند. آچار آلن ستاره‌ای یا خورشیدی، نوعی آچار آلن است که برای پیچاندن پیچ‌هایی با کلگی ستاره از آن استفاده می‌شود. این پیچ‌ها در خودروها، موتورسیکلت‌ها، سیستم‌های الکترونیکی و ... کاربرد دارند.
رونیکس به عنوان مرجع بازار ابزار ایران و برندی معتبر در سطح بین‌الملل، مدل‌های متنوع آچار آلن تکی و ست آچار آلن را به فراخور نیاز روز مشتریان خود طراحی و تولید می‌کند.
هنگام خرید این ابزار دستی باید به ویژگی‌هایی نظیر کیفیت ساخت، جنس مواد سازنده ابزار، ابعاد محصول، نوک سخت‌کاری‌شده، طراحی بازوی بلند/کوتاه، اعتبار و خوشنامی برند تولیدکننده ابزار و ... توجه کنید تا نهایتا با وجود محصولات مشابه موجود در بازار ابزار بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

جنس مواد سازنده

برای اینکه آچار آلن یا آچار ستاره‌ای مقاومت بالایی نسبت به خوردگی داشته باشد، باید از آلیاژ باکیفیت، ضد زنگ و ضد خوردگی برای آن‌استفاده کرد.
انواع آچار آلن رونیکس از فلز مرغوب، با پوشش‌های مقاوم و ضد خوردگی ساخته می‌شوند تا پاسخگوی نیازهای شما باشند.

نوک و بازوی آچار

تحمل نیروی گشتاور در حین کاربرد ابزار اهمیت بالایی دارد. انواع آچار آلن رونیکس به همین منظور با نوک‌های سخت‌کاری‌شده و صاف تولید می‌شوند تا حداکثر گیرایی و تماس را با پیچ داشته باشند.
طراحی بازوی بلند یا کوتاه در سایزهای مختلف در انواع آچار آلن رونیکس موجب دسترسی بیشتر و انتقال حداکثر نیرو می‌شود.

ست آچار آلن

ست‌های آچار آلن چندین عددی رونیکس با طراحی ارگونومیک و به صورت مجموعه‌ای کامل تولید می‌شوند تا کلیه نیازهای شما را به انواع سایزهای آچار آلن برطرف کنند. این ست‌های کامل و کاربردی دارای سری‌های آهن‌ربایی با قابلیت مغناطیسی‌شدن سریع هستند و گشتاور بالایی را ایجاد می‌کنند.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار


رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ابزار ایران، انواع آچارآلن را ساخته و روانه بازار کرده است. ابزارهای تولیدشده توسط رونیکس هم‌رده با سوپربرندهای جهانی هستند و توانسته‌اند رضایت مشتریان داخلی و بین‌الملل را جلب کنند.

بانک جامع قطعات رونیکس


رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران ابزارآلات مختلف رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع آچار آلن، پیچ گوشتی آلن، بهترین برند آچار آلن، آچار آلن خورشیدی، خرید آچار آلن، آچار آلن ستاره‌ای و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.