air-spray-gun

پیستوله بادی رونیکس

پیستوله بادی یا رنگ پاش بادی، ابزاری حرفه‌ای برای رنگ‌آمیزی سطوح مختلف مانند خودرو، مبلمان، اثاثیه منزل و... است؛ منبع تغذیه این دستگاه باد است و برای کار با آن تنها به کمپرسور یا پمپ باد نیاز است. به همین دلیل این ابزار بیشتر از کاربری خانگی، در کارگاه‌ها استفاده می‌شود.
انواع پیستوله‌ بادی را می‌توان براساس جنس و محل قرارگیری مخزن طبقه‌بندی کرد. براساس جنس مخزن پیستوله رنگ بادی را می‌توان به دو نوع کاسه پلاستیکی و کاسه فلزی تقسیم کرد. همچنین براساس محل قرارگیری مخزن نیز می‌توان پیستوله‌های بادی را به انواع کاسه زیر، کاسه رو، کاسه بغل و دو کاسه تقسیم‌بندی کرد.
جنس بدنه، دقت نازل، میزان گنجایش مخزن و برند سازنده این ابزار از عوامل موثر در قیمت پیستوله بادی است.
اگر قصد خرید پیستوله بادی را دارید، رونیکس انتخاب درستی است. پیستوله بادی رونیکس با بدنه مقاوم، نازل دقیق، گنجایش مخزن بالا و کیفیت بی‌نظیر خود، ابزاری ایده‌آل برای نقاشی انواع سطوح است.

محصولات پیستوله بادی

راهنمای خرید پیستوله بادی

air-spray-gun

پیستوله بادی

پیستوله بادی ابزاری مهم برای رنگ کردن انواع سطوح است. پیستوله بادی را می‌توان براساس جنس مخزن و نوع قرارگیری آن به انواع مختلفی تقسیم‌بندی کرد؛ براساس جنس مخزن این ابزار را می‌توان به دو نوع پیستوله بادی پلاستیکی و فلزی تقسیم کرد. همچنین براساس نوع قرارگیری مخزن، این ابزار به انواع پیستوله بادی کاسه رو، کاسه زیر، کاسه بغل و دو کاسه تقسیم می‌شوند.
تنوع و کاربردهای زیاد پیستوله‌ بادی، باعث شده تا برندهای تولیدکننده ابزار دست به تولید و عرضه آن بزنند؛ برند بین‌المللی رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست. رونیکس تولیدکننده انواع پیستوله بادی کاسه رو، کاسه زیر و دو کاسه با مخازن پلاستیکی و فلزی است.
با تعدد برندهای تولیدکننده پیستوله بادی، شاید شما در زمان خرید دچار مشکل شوید. در هنگام خرید پیستوله بادی باید به کیفیت ساخت، میزان گنجایش مخزن، نازل پیستوله و برند تولیدکننده این ابزار توجه کنید. به همین دلیل در ادامه به ویژگی‌هایی که یک پیستوله بادی حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت آن متمایز می‌کند، می‌پردازیم.

بدنه خوش‌دست و ارگونومیک

یکی از نکات بسیار مهم در کارهای کارگاهی، مساله ارگونومیک بودن ابزار است. از آنجایی‌که کاربر مدت زمان زیادی مشغول کار با ابزار است، اگر دستگاه خوش‌دست و سبک نباشد، روی عملکرد کاربر تاثیر می‌گذارد.
پیستوله‌های بادی رونیکس دارای بدنه ارگونومیک، خوش‌دست و سبکی است تا کاربر بتواند بدون خستگی به مدت زمان زیادی با دستگاه کار کند.

مخزن مقاوم و سرسخت

از آنجایی‌که کاربرد اصلی پیستوله بادی در فضاهای کارگاهی است، جنس بدنه این ابزار باید به گونه‌ای باشد که در برابر ضربات و آسیب‌های احتمالی مقاوم باشد. پیستوله بادی رونیکس به دو صورت پلاستیکی و فلزی تولید می‌شود. هر دوی این مخازن بدنه مقاومی دارندکه طول عمر آن‌ها را بالا می‌برد.

نازل‌های باکیفیت و حرفه‌ای

کاربران حرفه‌ای می‌‌دانند که نازل یکی از مهم‌ترین بخش‌های یک پیستوله بادی است؛ چرا که روی کیفیت پاشش رنگ تاثیر مستقیمی دارد. پیستوله‌های بادی رونیکس دارای نازل‌هایی مقاوم در برابر زنگ‌زدگی و ضربه هستند تا دوام و کیفیت بالایی را در هنگام رنگ‌پاشی به شما بدهند.

رونیکس، همراه همیشگی شما

رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. پیستوله‌های بادی رونیکس از جمله ابزار باکیفیت این برند است که در اندازه‌های مختلف و برای انواع کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره بهترین برند تولیدکننده انواع پیستوله بادی، خرید پیستوله بادی و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.