water-pump-pliers

انبر کلاغی رونیکس

می‌دانید آچار کلاغی چیست؟ از انبر کلاغی یا آچار کلاغی برای کارهای صنعتی مختلف مکانیکی، لوله‌کشی، تاسیسات و ... استفاده می‌شود. مهم‌ترین کاربردهای این انبر عبارتند از: گرفتن، نگه‌‌داشتن، باز یا بسته‌‌کردن و تعمیر لوله‌‌ها و نیز باز و بسته‌کردن پیچ‌‌ها و مهره‌ها.
انواع انبر واتر پمپ یا انبر کلاغی رونیکس، بدنه‌‌ای از جنس آلیاژ مقاوم و ضد زنگ دارند. دسته‌ ارگونومیک این انبرها به کاربران کمک می‌کنند تا بتوانند راحت‌تر با این ابزار دستی کار کنند. فک‌های انبر کلاغی رونیکس سخت‌کاری و پولیش شده‌اند تا استحکام و دوام بالایی داشته باشند.

راهنمای خرید انبر کلاغی رونیکس

water-pump-pliers

انبر کلاغی

از انبر کلاغی برای گرفتن قطعات صاف، گرد، شش‌ضلعی و مربع استفاده می‌شود. طراحی خاص مربوط به‌‌ بخش‌های مفصل و مهره‌ در فک‌‌های این انبر، ظرفیت مهار و تحمل فشار را در این ابزار افزایش می‌دهد.
رونیکس به عنوان مرجع بازار ابزار ایران و برندی معتبر در سطح بین‌الملل، انواع انبر کلاغی را طراحی و تولید می‌کند.
هنگام خرید این ابزار دستی باید به ویژگی‌هایی نظیر کیفیت ساخت، جنس و طراحی بدنه، ابعاد محصول، مشخصات فک ابزار، اعتبار و خوشنامی برند تولیدکننده و ... توجه کنید تا نهایتا با وجود محصولات مشابه موجود در بازار ابزار بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

جنس، طراحی و سایز بدنه

برای اینکه انبر کلاغی استحکام و دوام بالایی در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی داشته باشد، باید از آلیاژ باکیفیت، ضد زنگ و ضد خوردگی برای آن‌استفاده کرد.
انواع انبر کلاغی رونیکس از آلیاژ فلزی مرغوب، با پوشش‌های مقاوم و ضد خوردگی ساخته می‌شوند تا پاسخگوی نیازهای شما باشند. قابلیت تنظیم در حالت‌های مختلف را به ویژگی‌های فوق اضافه کنید. این انبرها در سایزهای مختلف، با توجه به نوع کاربری تولید می‌شوند. همچنین، دارای اهرم قدرتمند، دسته ارگونومیک و ضد لغزش هستند که موجب کاهش خستگی کاربر در حین کار می‌شود.

فک

فک‌ها با لبه‌های سخت‌کاری‌شده و وجود سیستم تنظیم خودکار فک در اندازه‌های متفاوت، از جمله قابلیت‌هایی است که کارایی انبر کلاغی را دوچندان می‌کند.
انواع انبر کلاغی رونیکس دارای لبه‌های برش سخت‌کاری‌شده برای افزایش استحکام هستند. فک این انبرها در حالت‌های مختلف قابل تنظیم است. این انبرهای کلاغی، دارای ویژگی خود قفل شوندگی روی لوله‌ها و مهره‌ها هستند و در نتیجه، روی قطعه کار دچار لغزش نمی‌شوند.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار


رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ابزار ایران، مدل‌های مختلف انبر کلاغی را ساخته و روانه بازار کرده است. ابزارهای تولیدشده توسط رونیکس هم‌رده با سوپربرندهای جهانی هستند و توانسته‌اند رضایت مشتریان داخلی و بین‌الملل را جلب کنند.

بانک جامع قطعات رونیکس


رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران ابزارآلات مختلف رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع انبر کلاغی، قیمت آچار کلاغی، انبر کلاغی رونیکس و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.