aquarium-glue

چسب آکواریوم

چسب آکواریوم یا چسب سیلیکون، وسیله‌ای ایده‌آل برای آب‌بندی و درزگیری سطوح مختلفی مانند کاشی، سرامیک، شیشه و... است. چسب‌های آکواریوم در حجم‌های کوچک تا بزرگ و رنگ‌های مختلفی تولید می‌شوند.
چسب آکواریوم رونیکس محصولی ایده‌آل برای چسباندن انواع آلومینیوم، استیل، کاشی، سرامیک و PVC است. محصولی با مقاومت شیمیایی بالا نسبت به اغلب مواد شیمیایی، حلال‌ها و سوخت‌ها که مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت و عوامل محیطی دارد.

راهنمای خرید چسب آکواریوم

aquarium-glue

چسب آکواریوم


چسب آکواریوم یا چسب سیلیکون، از خانواده چسب‌های مایع است و به دلیل ماندگاری زیاد، در هر شرایط آب‌و‌هوایی مناسب است. برای استفاده راحت‌تر این ابزار می‌توان از دستگاه چسب آکواریوم استفاده کرد. انواع چسب آکواریوم در حجم‌ها و رنگ‌های مختلفی مانند بی‌رنگ، قرمز، سفید و مشکی تولید می‌شود که هر کدام از این رنگ‌ها مناسب برای کاربری خاصی است.
برندهای زیادی تولیدکننده چسب آکواریوم هستند؛ برند بین‌المللی رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست. رونیکس تولیدکننده انواع چسب آکواریوم شفاف است؛ چسب آکواریوم 280 گرمی RH-9920 و چسب آکواریوم RH-9923 رونیکس از پرطرفدارترین تولیدات این شرکت است.
در هنگام خرید چسب آکواریوم باید به میزان شفافیت، چسبندگی، دوام و برند تولیدکننده آن توجه کنید. در ادامه به ویژگی‌هایی که یک چسب آکواریوم حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت آن متمایز می‌کند، می‌پردازیم.

قدرت چسبندگی


در کنار حجم و رنگ چسب آکواریوم، به قدرت چسبندگی آن توجه کنید. چسب آکواریوم در ساخت آکواریوم‌های شیشه‌ای، چسباندن شیشه‌ها، صنایع خودروسازی و ساختمان‌سازی و حتی زیردریایی‌ها کاربرد دارد. به همین دلیل باید از قدرت چسبندگی بسیار خوبی برخوردار باشد. چسب آکواریوم رونیکس در دسته انواع بی‌رنگ این محصول قرار می‌گیرد و از چسبندگی، انعطاف‌پذیری و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. با وجود حفظ پایداری حرارتی و خواص مکانیکی در دمای بالا و حفظ خاصیت الاستیسیته در دمای پایین، چسب آکواریوم رونیکس ایده‌آل برای آلومینیوم، استیل، کاشی، سرامیک و PVC است.

رونیکس، همراه همیشگی شما


رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. چسب آکواریوم رونیکس از جمله قطعات باکیفیت این برند است که در انواع و حجم‌های مختلف و برای طیف گسترده‌ای از کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع چسب آکواریوم، بهترین مارک چسب آکواریوم، خرید چسب آکواریوم و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.