stone-cutting-angle-grinder

فرز سنگبری رونیکس

فرز سنگبری از جمله ابزاری است که در هر محوطه و کارگاه ساختمان‌سازی پیدا می‌شود. از فرز سنگ بری برای برش سنگ‌های مختلف، ساخت نمای ساختمان‌ها و برش کاشی استفاده می‌کنند. به همین خاطر به این ابزار فرش کاشی بر هم می‌گویند.
برای خرید بهترین فرز سنگبری باید به قدرت موتور دستگاه، طراحی بدنه و قطعات جانبی، جنس و کیفیت ساخت و برند دستگاه توجه‌ای ویژه داشت.
رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ابزار ایران، فرزهای سنگبری متنوعی را به بازار عرضه کرده است که تمام نیاز کاربران را برطرف می‌کند.

ویدئو‌های محصولات

راهنمای خرید فرز سنگبری

stone-cutting-angle-grinder

چگونه بهترین فرز سنگبری بازار را بخریمهیچ کارگاه ساختمان‌سازی را پیدا نمی‌کنید که در آن فرز سنگبری پیدا نشود. ابزاری قوی، کاربردی و کار راه بنداز که برای بریدن انواع سنگ و کاشی و ... عملکرد قابل قبولی دارد.
اما بهترین فرز سنگبری چه ویژگی‌هایی دارد؟ در این نوشته به این سوال پاسخ می‌دهیم.

موتور، قلب تپنده فرز سنگبری

موتور در ابزار برقی و شارژی نقش قلب را بازی می‌کند. هرچه توان و قدرت موتور بیشتر باشد، دستگاه نیز کیفیت بالاتری دارد.
فرز سنگبری برای آنکه بتواند کاربر را هنگام کار راضی کند، نیازمند یک موتور سخت‌جان و قدرتمند است. فرزهای سنگ ‌بری رونیکس از موتورهای 220 تا 2400 وات برخوردار است.
آرمیچر و بالشتک صنعتی، سیم‌پیچ با درجه خلوص مس بالا، بلبرینگ‌های ضدغبار ژاپنی، سیستم استارت نرم و دنده‌های سخت‌کاری شده باعث شده موتور فرز سنگبری رونیکس توان لازم برای فعالیت مستمر کاربر را ایجاد کند.

طراحی متمایز

عامل دیگری که می‌تواند در قیمت فرز سنگبری و کیفیت آن تاثیرگذار باشد، طراحی است. ابزار باید طراحی کاربرپسند داشته باشند. یعنی کاربر بتواند بدون احساس خستگی، ساعت‌ها با آن کار کند.
فرزهای سنگبرزی رونیکس با وزن کم و طراحی بدنه منحصر به فرد، پاسخگوی فعالیت مستمر کاربر است. دسته ضد لرزش و ضد تعریق، سیستم جریان هوای مستقیم به منظور کاهش دمای موتور برای رسیدن به بهترین عملکرد و بالاترین ظرفیت، طراحی منحصر به فرد در قسمت جاذغالی جهت تعویض سریع و آسان ذغال‌ها و ... بخشی از ویژگی‌های طراحی فرز رونیکس است.

برند سازنده و اصالت دستگاه

برندهای مختلفی در بازار ابزار ایران فعالیت می‌کنند. اما تنها برندی می‌تواند اعتماد مشتریان را جلب کند که کیفیت ابزار، خدمات پس از فروش، تنوع و گستردگی بالایی داشته باشد.
رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین برند بازار ابزار ایران توانسته در سال‌های فعالیت خود، اعتماد مشتریان را جلب کند.
فرز سنگبری رونیکس مانند دیگر ابزار تولیدشده توسط این برند، تمام نیاز کاربران را برطرف می‌کند.

Ronix Mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع فرز سنگبری و استفاده از آن نیاز دارید؛ در مجله رونیکس نوشته شده است.