socket-sets

جعبه بکس

جعبه بکس، مجموعه کاملی است که انواع بکس، سوکت و آچار جغجغه در آن قرار دارد. از هر نوع سری بکس برای بازکردن و بستن پیچ و مهره‌های خاصی استفاده می‌شود. این مجموعه سری و ابزار، داخل یک محفظه پلاستیکی، فلزی و ... قرار می‌گیرد و تحویل خریدار می‌شود.
انواع جعبه بکس رونیکس، با کیفیت متمایز و تنوع بی‌نظیر، به همراه متعلقات کاربردی و مطابق با نیازهای مشتریان به بازار ابزار عرضه می‌شوند.

راهنمای خرید جعبه بکس

socket-sets

جعبه بکس


معمولا جعبه بکس شامل یک دسته جغجغه با امکان گردش ۹۰ درجه و چندین سری بکس در سایزهای مختلف است. یک طرف سری بکس مطابق با اندازه دسته جغجغه بوده و سمت دیگر آن مطابق با سایز مهره‌ها است. در انواع جعبه بکس، بسته به مدل و برند تولیدکننده، دسته‌های کمکی هندلی، T شکل و… نیز برای بازکردن شمع خودرو، موتور سیکلت و ... ارائه می‌شوند. انواع جعبه بکس رونیکس، مجموعه کاملی شامل قطعات و سری‌های بکس متنوع و حرفه‌‌ای هستند که از مواد باکیفیت تولید می‌شوند تا کاربر بتواند با حداکثر گشتاور و بالاترین دوام و مقاومت از آن‌ها استفاده کند. اگر به فکر خرید یک جعبه بکس کارآمد هستید، باید هنگام انتخاب، به موارد زیر توجه کنید.

جنس و ویژگی‌های آلیاژ مورد استفاده


انواع سری بکس معمولا از جنس کروم وانادیوم با مقاومت بالا و با روکش کروم ساخته می‌شوند. البته سری‌های جعبه بکس فشار قوی معمولا دارای روکش مولیبدن هستند؛ رنگی تیره یا مشکی دارند و سایز درایو و بکس‌های آن‌ها بزرگ‌تر است. انواع سوکت‌ها و سری‌های بکس رونیکس مقاومت بالایی نسبت به خوردگی و زنگ‌زدگی دارند؛ ماشین‌کاری‌شده‌اند و دارای لبه‌های مورب هستند تا به راحتی با پیچ‌ها درگیر شوند.

سایز سری‌های جعبه بکس


انواع سری جعبه بکس در سایزهایی برحسب واحد متریک یا اینچی ساخته می‌شود. معمولا سری بکس برای مهره‌های شش و دوازده پر در سایزهای ۱۰ تا ۳۲، سری شمع ۱۶ میلی‌متری و بکس از سایز ۴ تا ۱۳ میلی‌متر تولید شود. در مدل‌های متنوع جعبه بکس رونیکس، سری‌ها و سوکت‌ها با سایزهای مختلف و جهت پوشش‌دهی نیازهای کاربران گنجانده شده‌اند.

مشخصات دسته جغجغه


در دسته جغجغه، تعداد دندانه‌های چرخ دنده و دوران آچار با هم رابطه دارند. یعنی با افزایش تعداد چرخ دنده، کمان دوران کوتاه‌تر شده و کاربر در مکان‌هایی با جای دست کم و فضای محدود، می‌تواند پیچ را به‌راحتی بچرخاند. پوشش آبکاری‌شده دسته جغجغه نیز نقش مهمی در مقاومت ابزار به خوردگی و زنگ‌زدگی دارد.
انواع دسته جغجغه رونیکس در سایزهای مختلف، طراحی ارگونومیک و با بالاترین کیفیت در مکانیزم داخلی، در جعبه بکس‌های این برند گنجانده شده‌اند.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار


رونیکس به‌عنوان بزرگ‌ترین برند بازار ابزار ایران، انواع جعبه بکس را طراحی و تولید می‌کند. مدل‌های متنوع جعبه بکس رونیکس مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی ساخته شده‌اند تا پاسخگوی نیازهای شما باشند.

بانک جامع قطعات رونیکس


رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران جعبه بکس رونیکس و سایر محصولات این برند، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.

socket-sets

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم. تمام آنچه درباره بهترین جعبه بکس، ست کامل آچار بکس، قیمت جعبه بکس، جعبه بکس رونیکس و استفاده از آن‌ها را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.