bolt-cutter

قیچی مفتول بر

قیچی مفتول بر ابزاری برای برش انواع قفل، فنس، زنجیر و دیگر قطعات فلزی است. این ابزار از دسته‌های بلندی برای افزایش نیروی کاربر بهره می‌برد. رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده بازار ابزار ایران، مفتول برهای متنوعی را وارد بازار کرده‌است.
در هنگام خرید قیچی مفتول بر باید به جنس تیغه، دسته و برند دستگاه توجه کرد.

راهنمای خرید قیچی مفتول بر

bolt-cutter/

قیچی مفتول بر


قیچی مفتول بر یکی از ابزارآلاتی است که در جعبه ابزار بیشتر افرادی که مشغول کارهای صنعتی هستند، پیدا می‌شود. از این ابزار قدرتمند برای بریدن انواع زنجیر، پیچ‌ها و مهره‌ها، انواع توری و هر قطعه فلزی ضخیمی استفاده می‌شود. رونیکس به عنوان متنوع‌ترین برند ابزار ایران قیچی مفتول برهای متنوعی را ساخته و روانه بازار کرده است.

سایز قیچی مفتول بر


یکی از نکات مهم هنگام خرید قیچی مفتول بر اندازه محصول است. هرچه سایز این قیچی بزرگ‌تر باشد، برای فعالیت‌های سنگین‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد.
رونیکس بر اساس نیاز مصرف‌کننده قیچی مفتول برهای متنوعی از 12 تا 42 اینچ را ساخته و به بازار عرضه کرده‌است.

جنس فک و تیغه


جنس فک و تیغه تاثیر بسزایی در کیفیت قیچی مفتول بر دارد. مقاومت و کارایی محصول متکی به این پارامتر است. به عنوان مثال مفتول بر 36 اینچ رونیکس مدل RH 3305دارای فک‌های برشی و سخت‌کاری‌شده از جنس کروم مولیبدن است تا برش‌های تمیز و دقیقی را در مفتول، پیچ و مهره، میخ، قفل و زنجیر تا قطر 12 میلی‌متر ایجاد کنند. تیغه‌های سخت‌کاری‌شده این محصول تا 62-58 راکول سی موجب برشکاری راحت‌تر قطعات مختلف می‌شوند.

رونیکس برند مطمئن


هنگام خرید یک ابزار، توجه به برند محصول، مهمترین پارامتر انتخاب است. رونیکس به عنوان متنوع‌ترین برند ابزار ایران در سال‌های فعالیت خود، توانسته اعتماد مصرف‌کنندگان را جلب کند. قیچی مفتول بر رونیکس ابزاری قدرتمند، بادوام و کاربردی است.

bolt-cutter/

مجله رونیکس

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران ابزارآلات رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.