spirit-levels

تراز بنایی (دستی)

بنایی و ساختمان‌سازی کاری دقیق است و معمار برای انجام هرچه بهتر کار خود، به ابزار کاربردی با بالاترین دقت نیاز دارد. تراز بنایی یا تراز دستی ابزاری دقیق در فعالیت‌های بنایی و ساختمان‌سازی است که در ترازکردن سطوح مختلف کاربرد دارد. ترازهای بنایی در اندازه‌ها و خطاهای مختلفی تولید می‌شوند؛ تراز 3۰ سانت، تراز 5۰ سانتی، تراز جیوه‌‌ای و تراز حبابی تنها نمونه‌ای از این ابزار است.
اگر به یک تراز بنایی دستی نیاز دارید که دوام و طول عمری طولانی ‌داشته باشد و بتوانید روی دقت بالای آن حساب کنید، رونیکس را انتخاب کنید. تراز بنایی رونیکس از مواد اولیه باکیفیت، دقت بالا و بدنه مقاومی برخوردار است تا تمام نیازهای کاربران حرفه‌ای را برآورده کند.

محصولات تراز بنایی

راهنمای خرید تراز بنایی (دستی)

spirit-levels
تراز بنایی
تراز بنایی یا تراز دستی ابزاری مهم در بنایی و ساختمان‌سازی است که هر معمار و بنایی برای همسطح کردن سطوح مختلف به آن نیاز دارد. ترازهای بنایی در اندازه‌ها و انواع مختلف تراز بنایی حبابی، تراز بنایی جیوه‌دار و... تولید می‌شوند.
کاربردهای زیاد تراز بنایی، باعث شده تا برندهای تولیدکننده ابزار دست به تولید و عرضه آن بزنند؛ برند بین‌المللی رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست. رونیکس تولیدکننده انواع تراز بنایی در اندازه‌ها و میزان خطای حداکثری مختلف است؛ تراز بنایی 30 سانت، تراز بنایی 50 سانت، تراز بنایی 100 سانت تنها نمونه کوچکی از ترازهای دستی رونیکس هستند.
با تعدد برندهای تولیدکننده تراز دستی، شاید شما در زمان خرید دچار مشکل شوید. در هنگام خرید تراز دستی باید به کیفیت ساخت، حداکثر میزان خطا، اندازه دستگاه و برند تولیدکننده این ابزار توجه کنید. به همین دلیل در ادامه به ویژگی‌هایی که یک تراز بنایی حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت متمایز می‌کند، می‌پردازیم.
 
بدنه مقاوم

یکی از نکات بسیار مهم در پروژه‌های ساختمانی، بدنه ابزار است تا بتواند در برابر ضربات احتمالی مقاوم باشد. در بدنه ترازهای بنایی رونیکس، از پوشش پلاستیکی استفاده شده تا در برابر آسیب‌های احتمالی مقاوم باشد. همچنین ترازهای دستی رونیکس علاوه بر وزن کم، پایداری و تسلط بیشتری را برای کاربر ایجاد می‌کند.
مقیاس اندازه‌گیری

یکی از مهم‌ترین نکاتی که یک تراز دستی حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت آن جدا می‌کند، مساله مقیاس اندازه‌گیری و حداکثر خطای دستگاه است. تراز بنایی رونیکس در 3 مقیاس‌ اندازه‌گیری 45، 90 و 180 درجه به منظور پوشش دادن تمام نیازهای کاربران خود است. همچنین، حداکثر میزان خطای ترازهای بنایی رونیکس کمتر از 1 میلی‌متر است.
رونیکس، همراه همیشگی شما

رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. ترازهای بنایی رونیکس از جمله ابزار باکیفیت این برند است که در اندازه‌های مختلف و برای انواع کاربری‌ها ساخته شده ‌است.
ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره بهترین برند تولیدکننده انواع تراز بنایی، خرید تراز بنایی و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.