axe

تبر

تبر از ابزار دستی پرکاربرد است. از این محصول برای شکستن و خُرد کردن چوب استفاده می‌کنند. هنگام خرید یک تبر باید به جنس تیغه، وزن محصول، مقاومت دسته و همچنین طراحی بدنه توجه کرد. رونیکس به عنوان متنوع‌ترین برند ابزار، تبرهای متنوعی را ساخته و به بازار عرضه کرده‌است.

راهنمای خرید تبر

axe

تبر


اگر اهل سفر هستید یا برنامه‌های کمپ در طبیعت، به یک تبر نیاز دارید. در ظاهر ممکن است تبر ابزاری ساده باشد اما هنگام خرید آن باید دقت به خرج داد. جنس تیغه، دسته، طراحی و همچنین برند محصول از نکات مهم در هنگام خرید این ابزار است. رونیکس با توجه به نیاز مصرف‌کننده، تبرهای باکیفیتی را ساخته و به بازار عرضه کرده است.

جنس تیغه تبر


جنس تیغه مهمترین ویژگی یک تبر کاربردی است. تیغه باید به قدری مقاوم و تیز باشد که با کمترین نیرو، بیشتری بازدهی را داشته باشد. به عنوان مثال تبر RH-4700 رونیکس از یک تیغه فولادی فورج شده بهره می‌برد. این تیغه علاوه بر مقاومت بالا، تیز و برنده است. در این ابزار اتصال تیغه به دسته با استفاده از رزین اپوکسی برقرار شده تا حداکثر گیرایی را ایجاد کند.

دسته مقاوم و ارگونومیک


اگر قرار باشد کاربر بتواند مدت زمان طولانی با تبر کار کند، باید طراحی دسته آن ارگونومیک باشد. به زبانی ساده‌تر یعنی موجب سهولت کاربری برای مصرف‌کننده شود. تبر رونیکس مدل RH-4701 از دسته مقاوم و ضد لغزش از جنس فایبرگلاس و پوشش پلی پروپیلن و روکش لاستیکی نرم بهره می‌برد تا کاربران در حین کار با آن‌ خسته نشوند.
در این محصول با توزیع مناسب وزن موجب عملکرد بهتر ابزار می‌شود.

تبر رونیکس، مطمئن و کاربردی


رونیکس باتوجه به نیاز مصرف‌کننده تبرهای متنوعی را ساخته و روانه بازار کرده‌است. تیغه کاربردی، دسته ارگونومیک، وزن کم و طراحی مناسب از ویژگی‌های تبرهای ساخته شده توسط رونیکس است.

axe

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم. تمام آنچه درباره انواع تبر، قیمت و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.