safety-equipment

تجهیزات ایمنی

تجهیزات ایمنی، شامل وسایلی است که برای محافظت از سلامت و جلوگیری از جراحت حین کار و فعالیت‌های صنعتی استفاده می‌شود. تجهیزات ایمنی حفاظتی است که به منظور جلوگیری و به حداقل رساندن شرایط تهدید کننده، صدمات جدی و آسیب‌های ناشی از آن استفاده می‌شود.
قبل از خرید دستکش ایمنی و به طور کلی هر محصولی، در مورد جنس، کیفیت و ویژگی‌های آن اطلاعات کافی جمع‌آوری کنید تا نهایتا با توجه به کاربرد مورد نظر ، بهترین انتخاب را داشته باشید.
رونیکس، برند پیشرو در تولید ابزارآلات و قطعات در ایران، انواع دستکش را با بالاترین کیفیت تولید می‌کند تا پاسخگوی نیازهای مصرف‌کنندگان باشد.
work-gloves

دستکش ایمنی

دستکش‌های ایمنی در مشاغل مختلفی استفاده می‌شوند و برای هدف‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. دستکش‌های ایمنی برای محافظت از پوست معمولا از جنس‌های پلاستیکی طراحی و تولید می‌شوند که در برخورد با اشیای تیز احتمال آسیب دیدن در آن به حداقل برسد.

دستکش ایمنی رونیکس

عینک ایمنی

عینک ایمنی، یکی از تجهیزات ایمنی مهم و پرکاربرد است که استفاده از آن موجب کاهش آسیب به چشم و صورت نسبت به خطرات حین کار در مشاغل مختلف می‌شود. انواع عینک ایمنی وظیفه محافظت از چشم و صورت افراد را بر عهده دارند. از همین رو می‌توان مقاومت مناسب لنز این ابزارها در برابر تهدیدات را به عنوان یک استاندارد عینک ایمنی عنوان کرد.

عینک ایمنی رونیکس
safety-glasses
safety-helmet

کلاه ایمنی

کلاه ایمنی وسیله‌ای کاربردی در حوزه ایمنی و سلامت افراد شاغل در حوزه فعالیت‌های صنعتی و ساختمانی است. کلاه ایمنی با توجه به حوزه‌های متنوع و متعدد کاری، در رنگ‌های مختلفی تولید می شود که هر رنگ نشان‌دهنده یکی از مشاغل است.

کلاه ایمنی رونیکس

بانک جامع قطعات رونیکس

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران تجهیزات ایمنی رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.

رونیکس سرویس
safety-equipment
ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره تجهیزات ایمنی رونیکس و استفاده از آن نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.