ring-and-open-ended-spanner

آچار تخت و رینگی

آچار یک سر تخت، یک سر رینگ رونیکس، ابزاری کاربردی و مصرفی است. این آچارها ساخته شده از آلیاژ مقاوم کروم – وانادیوم است تا مقاومت و کارایی بی‌نظیری برای کاربر به ارمغان بیاورد.
آچارهای تخت و رینگی رونیکس مناسب برای باز و بسته‌کردن پیچ‌هایی است که دسترسی مناسبی ندارند. این اچارها ساخته شده در سایزهای گوناگون، دست کاربر را برای انتخاب و استفاده بازگذاشته است.

محصولات آچار تخت و رینگی

راهنمای خرید آچار تخت و رینگی

ring-and-open-ended-spanner

آچار تخت و رینگیآچار یک سر تخت و یک سر رینگ از جمله ابزاری است که در هر جعبه ابزاری جای دارد. هنگام خرید یک آچار تخت و رینگی باید به کیفیت ساخت، مواد سازنده، سایز و برند آچار توجهی ویژه کرد.
رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران، آچارهای تخت و رینگی مختلفی ساخته و در اختیاز مصرف‌کنندگان قرار داده‌است.

کیفیت ساخت و مواد سازنده

ابزاری دستی شاید ظاهری ساده داشته باشند، اما باید در عین دقت و کیفیت ساخته شوند. آچارهای تخت و رینگی رونیکس از مواد اولیه مقاوم ساخته شده تا کاربر بتواند مدت زمان طولانی با آن‌ها کار کند.
آچارهای یک‌سر تخت و یک‌سر رینگ رونیکس ساخته شده از آلیاژ قدرتمند کروم-وانادیوم است تا در عین سبکی، مقاومتی بی‌نظیر برای کاربر به ارمغان بیاورد.
آچارهای رونیکس با پوشش نیکل ضد خط و خش، ایده‌آل برای کارهای خانگی و کارگاهی است.

رونیکس همیشه با شما است

رونیکس با شناخت نیاز بازار، انواع مختلفی از ابزار را ساخته و به مصرف‌کننده عرضه کرده‌است. آچارهای تخت و رینگی رونیکس از جمله ابزار دستی باکیفیت این برند است که در سایزهای مختلف، برای کاربری‌های گوناگون ساخته شده‌است.

ring-and-open-ended-spanner

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع آچار تخت رینگی، قیمت این نوع آچار و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.