ceramic-cutting-disc

صفحه سرامیک بر

صفحه سرامیک ‌‌بر، یکی از متعلقات پرکاربرد دستگاه فرز سنگبری و دیگر ابزارآلات سنگ‌بری است. انواع صفحه سرامیک بر در سایزهای مختلفی تولید می‌شود. سایز این صفحه‌ها بسته به قطر و اندازه‌ دستگاه فرز یا نوع کاربری مورد نظر انتخاب می‌شود.
اگر قصد خرید صفحه سرامیک بر دارید، رونیکس را انتخاب کنید. انواع صفحه سرامیک ‌بر رونیکس با قطرهای مختلف و کیفیت بی‌نظیر، برای تامین نیازهای کاربران طراحی و تولید می‌شوند.

راهنمای خرید صفحه سرامیک بر

ceramic-cutting-disc

صفحه سرامیک بر


برای برش سرامیک علاوه بر فرز سنگ‌بری و دستگاه‌های برش سنگ و کاشی قدرتمند، به صفحه سرامیک بر یا تیغه سرامیک‌بر باکیفیت هم نیاز است. استفاده از مواد باکیفیت در تولید این صفحه، دقت برش را بالا برده و از پرش صفحه در حین برش جلوگیری می‌کند. همچنین، برای جلوگیری از شکستن یا لب‌پرشدن کاشی و سرامیک، تیغه سرامیک‌بر باید سرعت چرخشی بالایی داشته باشد. صفحه‌های سرامیک بر بسته به قطر و اندازه سنگ فرز یا نوع کاربری مورد نظر، در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند.
برندهای زیادی تولیدکننده صفحه سرامیک بر هستند؛ برند بین‌المللی رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست. رونیکس تولیدکننده انواع تیغه سرامیک بر با قطرهای 115، 125، 180 و 230 میلی‌متر با بالاترین کیفیت و ایده‌آل برای برش انواع سرامیک است.
در هنگام خرید صفحه سرامیک بر باید به قطر و اندازه صفحه، ارتفاع سگمنت، کیفیت ساخت و برند تولیدکننده آن توجه کنید. به همین دلیل در ادامه به ویژگی‌هایی که یک صفحه سرامیک بر حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت آن متمایز می‌کند، می‌پردازیم.

نوع صفحه و ارتفاع سگمنت


در زمان خرید صفحه سرامیک بر به نوع صفحه و ارتفاع سگمنت توجه کنید. صفحه‌های سرامیک بر با توجه به نوع کاربری مورد نیاز و اندازه سنگ فرز در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند. هرچه اندازه صفحه بزرگتر باشد، می‌توان عمق بیشتری از سرامیک را با آن برش داد. علاوه بر این، به ارتفاع سگمنت صفحه سرامیک بر هم توجه کنید؛ چرا که در کیفیت برش سرامیک تاثیر می‌گذارد.
تیغه سرامیک بر رونیکس در اندازه‌های 115، 125، 180 و 230 میلی‌متر با بالاترین کیفیت تولید شده است. این صفحه‌ها از مواد اولیه باکیفیت ساخته شده تا با کاهش اصطکاک لبه‌ها، برش سریع و خنکی را به شما ارائه دهد. همچنین، ارتفاع سگمنت‌های صفحه سرامیک بر رونیکس در سه حالت 5، 7 و 10 میلی‌متر به بازار عرضه شده و طول عمر بسیار بالایی دارد.

رونیکس، همراه همیشگی شما


رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. صفحه سرامیک بر رونیکس از جمله متعلقات باکیفیت این برند است که در انواع و اندازه‌های مختلف و برای طیف گسترده‌ای از کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع صفحه سرامیک بر، بهترین مارک صفحه سرامیک بر، خرید صفحه سرامیک بر و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.