پمپ آب بنزینی

در زمین‌های بزرگ برای جلوگیری از افت فشار و آب‌رسانی مناسب به کل فضا، از پمپ آب استفاده می‌شود. درصورت نبود برق، بهترین ابزار برای این کار، پمپ آب بنزینی است. این ابزار در تامین و تخلیه آب در کارخانه‌ها، معادن، تاسیسات شهری و آبیاری مزرعه کاربرد دارد.
پمپ‌های‌ آب‌ بنزینی بر اساس قطر دهانه ورودی و خروجی خود طبقه‌بندی می‌شوند. اگر به دنبال بهترین پمپ آب بنزینی بازار هستید، رونیکس را انتخاب کنید. پمپ آب بنزینی رونیکس با طراحی جدید و حجم آب‌دهی بالا، ابزاری کارآمد برای پمپاژ آب است.

راهنمای خرید پمپ آب بنزینی

gasoline-water-pump

پمپ آب بنزینی


در مکان‌هایی مانند زمین‌های کشاورزی دور افتاده یا مخازن آب و استخرها که دسترسی به برق وجود ندارد، باید از پمپ‌های آب بنزینی استفاده کرد. این پمپ‌ها با مصرف بنزین، فشار آب مورد نیاز مکان مورد نظر را تامین می‌کنند.
رونیکس تولیدکننده انواع پمپ آب بنزینی با قطر دهانه ورودی و خروجی متفاوت است. پمپ آب بنزینی 2 اینچ و پمپ آب بنزینی 3 اینچ از پرطرفدارترین تولیدات شرکت رونیکس است.
در هنگام خرید پمپ آب بنزینی باید به کیفیت ساخت، توان موتور، هد و دبی خروجی، طراحی بدنه و برند تولیدکننده این ابزار توجه کنید. به همین دلیل در ادامه به ویژگی‌هایی که یک پمپ آب بنزینی حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت متمایز می‌کند، می‌پردازیم.

موتور قدرتمند
چهار زمانه

 

یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها در زمان انتخاب پمپ آب بنزینی، موتور این ابزار است. در پمپ آب‌های بنزینی رونیکس از موتور قدرتمند تک‌سیلندر 212 سی‌سی، چهارزمانه و هواخنک با حداکثر توان خروجی 7 اسب بخار استفاده شده تا عملکرد فوق‌العاده‌ای را به شما ارائه دهد.

پمپ سانتریفیوژال با قابلیت خود مکشی


یکی دیگر از مولفه‌هایی که در زمان خرید پمپ آب بنزینی باید به آن توجه کرد، پمپ این دستگاه است. در پمپ آب‌های بنزینی رونیکس از پمپ‌های سانتریفیوژال خود مکش با طراحی جدید و قابلیت آبدهی با حجم بالا استفاده شده است. این قابلیت باعث شده تا پمپ‌های آب بنزینی رونیکس بتوانند آب را تا ارتفاع 8 متری بالا بکشند.

رونیکس، همراه همیشگی شما


رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. پمپ‌های آب‌ بنزینی رونیکس از جمله ابزار باکیفیت این برند است که در اندازه‌های مختلف و برای انواع کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

gasoline-water-pump

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره بهترین برند تولیدکننده انواع پمپ آب بنزینی، خرید پمپ آب بنزینی و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.