industrial-vacuum-cleaners

جارو برقی صنعتی

جارو برقی صنعتی، دستگاهی کاربردی برای تمیزکردن کارگاه‌ها و کارخانه‌ها است که بسته به مدل، علاوه‌بر فضاهای داخلی برای فضاهای بیرونی و خزان‌روبی نیز از آن استفاده می‌شود.
مدل‌های متنوع جارو برقی صنعتی رونیکس، از قدرت مکش فوق‌العاده‌ای برخوردار هستند و با موتور قدرتمند خود، هوا را با فشار و دبی خروجی متناسب با نوع کاربری مورد نظر مکش می‌کنند. این دستگاه‌ها با خدمات پس از فروش منحصربه‌فرد رونیکس به بازار ابزار عرضه می‌شوند.

راهنمای خرید جارو برقی صنعتی رونیکس

cordless-vaccum-cleaner

جارو برقی صنعتی


آشنایی با مشخصات و کاربرد هر ابزار، باعث می‌شود تا بتوانید از میان محصولات متنوع موجود در بازار ابزار، بهترین گزینه را انتخاب کنید. مدل‌های متنوع جارو برقی صنعتی رونیکس، دارای موتور قدرتمند، طراحی ارگونومیک، فیلتر HEPA، مخزن بزرگ، قابلیت‌های مکندگی، دمندگی، خزان‌روبی و ... هستند. در این بخش، به مهم‌ترین ویژگی‌های جارو برقی صنعتی می‌پردازیم.

موتور صنعتی و کم‌صدا


موتور پرقدرت و کم‌صدای صنعتی با بالاترین قابلیت دمندگی و مکندگی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک جارو برقی صنعتی است.
در انواع جارو برقی صنعتی رونیکس، موتور قدرتمند و کم‌صدای صنعتی تعبیه شده تا دستگاه برای جمع‌آوری زباله‌های خشک، تر و نیز خزان‌روبی بسته به مدل، بهترین عملکرد را از خود نشان دهد.

فن حرفه‌ای


قابلیت ایجاد حداکثر دبی خروجی و فشار مکش مورد نیاز در فن جارو صنعتی، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ قابلیتی که رونیکس در طراحی فن انواع جارو برقی صنعتی خود، به آن توجه ویژه‌ای معطوف کرده است.

مخزن متناسب با نوع کاربری


مخزن دستگاه باید متناسب با نوع کاربری، سبک، نیمه‌سنگین یا سنگین صنعتی باشد که دستگاه برای آن کاربرد طراحی شده است.
در انواع مدل‌های جارو برقی صنعتی رونیکس، مخزن استیل ضد زنگ و ظرفیت آن براساس نوع کاربری، موجب افزایش طول عمر و عملکرد دستگاه می‌شود.

فیلتر کارآمد


وجود انواع فیلتر در دستگاه‌های جاروبرقی صنعتی و جارو برقی نیمه صنعتی، برای حذف ذرات جامد و افزایش طول عمر موتور دستگاه ضروری است.
در دستگاه‌های جارو برقی رونیکس با آیتم‌کدهای مختلف، سه نوع فیلتر پارچه‌ای، اسفنجی و HEPA تعبیه شده که موجب افزایش طول عمر موتور و بهبود عملکرد دستگاه می‌شود.

مشخصات بدنه


ساخت بدنه دستگاه از مواد اولیه مرغوب، همچنین، طراحی ارگونومیک دستگاه با وزن مناسب برای سهولت حمل و جابجایی، موجب افزایش طول عمر ابزار شده و استفاده از دستگاه را برای کاربران آسان‌تر می‌کند.
بدنه انواع جارو صنعتی رونیکس با بهترین مواد اولیه، طراحی ارگونومیک و چرخ‌دار ساخته شده تا جابه‌جایی آن برای کاربران آسان‌تر شود.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار


رونیکس به عنوان متنوع‌ترین برند بازار ابزار ایران، مدل‌های مختلف جارو برقی صنعتی را طراحی و تولید می‌کند. ابزارهای ساخته‌شده توسط رونیکس مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی ساخته شده‌ و توانسته‌اند رضایت مشتریان را جلب کنند.

بانک جامع قطعات رونیکس


رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران جارو برقی صنعتی و سایر ابزارآلات رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره جارو برقی صنعتی، جارو صنعتی، جارو برقی نیمه صنعتی، خرید جاروبرقی صنعتی، جارو برقی صنعتی رونیکس و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.