cordless-rotary-kit

فرز مینیاتوری شارژی رونیکس

اگر در کارهای ظریف‌ به ابزاری نیاز داشتید و دسترسی به برق وجود نداشت، فرز مینیاتوری شارژی بهترین گزینه برای شما است. این ابزار در حکاکی، منبت‌کاری، مجسمه‌سازی، تراش و فرزکاری، برش‌کاری و حتی دندان‌سازی کاربرد دارد. 
در زمان خرید فرز مینیاتوری شارژی باید به باتری، طراحی بدنه، متعلقات و شرکت تولیدکننده این ابزار توجه کنید. اگر به دنبال بهترین این ابزار هستید، فرز مینیاتوری شارژی رونیکس را انتخاب کنید؛ ابزاری با باتری بادوام، بدنه خوش‌دست و ارگونومیک و متعلقاتی که در انواع ظریف‌کاری‌ها شما را همراهی می‌کند.
کلمه کلیدی: فرز مینیاتوری شارژی، قیمت فرز مینیاتوری شارژی، خرید فرز مینیاتوری شارژی، فرز مینیاتوری شارژی رونیکس

cordless-rotary-kit

کیت فرز مینیاتوری شارژی

کیت فرز مینیاتوری شارژی مجموعه‌ای کامل از تمام متعلقاتی است که در زمان استفاده از فرز مینیاتوری برای کاربری‌های مختلف به آن‌ها نیاز دارید. در این کیت به‌همراه محصول، انواع متعلقات شامل سری‌های مختلف به شما تحویل داده می‌شود.

راهنمای خرید فرز مینیاتوری شارژی

cordless-rotary-kit

فرز مینیاتوری شارژی

حتما برای شما پیش آمده که در فعالیت‌های نجاری یا تراش‌ و فرزکاری خود به ابزاری جهت کارهای ظریف نیاز داشته باشید. اگر در محیطی که کار می‌کنید، دسترسی به برق نداشتید، بهترین ابزار برای این کار فرز مینیاتوری شارژی است؛ ابزاری کاربردی در حکاکی، منبت‌کاری، مجسمه‌سازی، برش‌کاری و حتی دندان‌سازی.
مانند هر ابزاری دیگری، برندهای زیادی تولیدکننده فرز مینیاتوری شارژی هستند. در این بخش قصد داریم به ویژگی‌هایی که در زمان خرید فرز مینیاتوری شارژی، یک ابزار حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت آن متمایز می‌کند بپردازیم.

باتری‌های بادوام

در زمان خرید یک ابزار شارژی اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید، باتری آن است. مدت زمان شارژ شدن ابزار و میزان شارژدهی آن یک ابزار باکیفیت را از نمونه غیراصل آن جدا می‌کند. 
باتری‌های فرزهای مینیاتوری رونیکس با بالاترین کیفیت روز دنیا تولید شده است. رونیکس در فرزهای مینیاتوری خود از باتری‌های اکسترنال و اینترنال لیتیوم یونی ظرفیت بالا، مقاوم و با طول عمر بالا استفاده کرده است. این باتری‌ها مجهز به سیستم شارژ سریع هستند که به شما امکان شارژ ابزار را در کمترین زمان ممکن می‌دهند.

موتور مقاوم 

یکی از مهم‌ترین نکات در زمان استفاده از ابزار برقی و شارژی موتور آن‌ها است؛ فرز مینیاتوری شارژی هم از این قاعده مستثنی نیست. رونیکس به عنوان بزرگترین برند بازار ابزار ایران، در فرزهای مینیاتوری خود از موتورهای پرقدرت با قابلیت تنظیم در سرعت‌های مختلف بهره می‌برد.

بدنه کم وزن و خوش‌دست

یکی از نکاتی که در زمان کار با ابزار کمتر به آن توجه می‌شود، ارگونومیک بودن بدنه ابزار است. این نکته در فرزهای مینیاتوری یه‌دلیل انجام کارهای ظریف و نیاز به تسلط بیشتر کاربر در زمان کار با آن، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.
فرزهای مینیاتوری شارژی رونیکس، وزن کم و بدنه جمع‌و‌جور و ارگونومیکی دارند تا شما را در فعالیت‌های طولانی‌مدت همراهی کنند.

ابزارگیر دقیق

فرزهای مینیاتوری شارژی در کارهای ظریف، باید دقت بسیار بالایی داشته باشند. بخش مهمی از این دقت به کولت یا ابزارگیر آن‌ها برمی‌گردد. فرز مینیاتوری شارژی رونیکس قابلیت پشتیبانی از سری‌ها تا ضخامت 3.2 میلی‌متری را دارد. این سایز با طیف زیادی از سری‌ها مطابقت دارد تا بتوانید انواع ظریف‌کاری‌ها را در کمترین زمان با بالاترین سرعت و به دقیق‌ترین شکل انجام دهید.

کیت فرز مینیاتوری شارژی رونیکس

هر ابزاری دارای متعلقات مختلفی است که برای کار با ابزار به آن‌ها نیاز دارید. این مساله در فرزهای مینیاتوری شارژی به مراتب بیشتر است؛ چرا که با تعویض سری‌های این ابزار می‌توانید کاربری‌های مختلفی را انجام دهید. برای خرید هرکدام از این متعلقات باید هزینه زیادی کنید. 
رونیکس برای راحتی بیشتر کاربران، فرزهای مینیاتوری شارژی خود را به‌صورت کیت به بازار ارائه داده است. در این کیت، انواع متعلقات جانبی که برای انواع کاربری‌ها به آن‌ها نیاز پیدا می‌کنید همراه ابزار به شما تحویل داده می‌شود، تا با یک بار هزینه انواع سری‌های موجود در دستگاه را همراه خود داشته باشید.

رونیکس را می‌شناسید

یکی دیگر از مهم‌ترین نکات در زمان خرید فرز مینیاتوری شارژی، برند تولیدکننده این ابزار است. رونیکس به ‌عنوان بزرگترین برند بازار ابزار ایران، با ارائه محصولات متنوع و باکیفیتی در رده سوپربرندهای جهانی توانسته اعتماد مشتریان خود را جلب کند؛ فرز مینیاتوری شارژی تولیدشده توسط ان شرکت هم از این قاعده مستثنی نیست. فرز مینیاتوری شارژی رونیکس ابزاری خوش‌دست، مقاوم و دقیق است که شما را در انواع کاربری‌های مرتبط با ظریف‌کاری یاری خواهد کرد.

Ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع فرز مینیاتوری شارژی و استفاده از آن نیاز دارید؛ در مجله رونیکس نوشته شده است.