car-jacks

جک ماشین

در زمان تعویض و تعمیر بعضی از ماشین‌آلات و اجسام بزرگ، امکان بلندکردن آن‌ها توسط کاربر وجود ندارد. جک ماشین ابزاری است که با اعمال نیروی بسیار زیاد، باعث تغییر ارتفاع وسایل سنگین می‌شود. جک ماشین به سه دسته جک روغنی، جک سوسماری و جک خرک تقسیم می‌شود.
رونیکس به‌عنوان بزرگترین برند بازار ابزار ایران، تولیدکننده انواع جک ماشین در اندازه‌ها و ابعاد مختلف و برای انجام طیف گسترده‌ای از کارها است.

bottle-jack

جک روغنی

جک روغنی یا جک هیدرولیکی در بلند کردن انواع وسایل نقلیه کاربرد دارد، با این تفاوت که جک‌های روغنی قدرت بیشتری نسبت به جک‌های سوسماری داشته و کاربردهای بسیاری در صنایع مختلف مثل خودرو و ساخت‌و‌ساز دارند. انواع جک روغنی براساس حداکثر وزنی که تحمل می‌کند، تقسیم می‌شود. جک روغنی رونیکس در اندازه‌ها و ابعاد مختلفی به بازار ابزار ایران عرضه شده است.

جک روغنی

جک سوسماری

از جک سوسماری برای بلند کردن وسایل نقلیه استفاده می‌شود. یکی از ویژگی‌هایی که جک‌های سوسماری را از دیگر انواع جک متمایز می‌کند، استفاده از چند چرخ برای جابه‌جایی راحت‌تر آن‌ها توسط کاربر است. جک‌های سوسماری را می‌توان براساس حداکثر وزنی که می‌توانند تحمل کنند، طبقه‌بندی کرد. جک سوسماری رونیکس در اندازه‌های مختلف در بازار ابزار ایران موجود است.

جک سوسماری
floor-jack
jack-stand

جک خرک


جک خرک وسیله‌ای است که با ترکیب دو ابزار جک و خرک در بلند کردن وسایل نقلیه کاربرد دارد. این ابزار محدودیت تنظیم ارتفاع در خرک‌ها را ندارد و از طرفی دیگر به دلیل ایستایی بالاتری که نسبت به دیگر انواع جک دارد، از سقوط دستگاه در زمان تعمیرات جلوگیری می‌کند. اگر به دنبال بهترین جک خرک بازار ابزار هستید، جک خرک رونیکس را انتخاب کنید.

جک خرک رونیکس

بانک جامع قطعات رونیکس

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران ابزار جک ماشین شامل جک روغنی، جک سوسماری و جک خرک، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.

رونیکس سرویس
car-jacks
car-jacks

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره بهترین برند تولیدکننده انواع جک ماشین، خرید جک ماشین و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.