صفحه گرانیت ساب


صفحه گرانیت ‌ساب، با قرارگرفتن روی فرز سنگبری در براق‌کردن، کف‌سابی و پرداخت سنگ‌های گرانیتی استفاده می‌شود. سایز صفحه‌های گرانیت‌ساب بسته به اندازه‌ دستگاه فرز و نوع کاربری مورد نظر متفاوت است.
رونیکس تولیدکننده بهترین صفحه گرانیت ساب بازار ابزار ایران است. انواع صفحه گرانیت‌ ساب رونیکس در اندازه‌های مختلف با بالاترین کیفیت تولید شده و به بازار عرضه می‌شود.

راهنمای خرید صفحه گرانیت ساب

granite-grinding-discs

صفحه گرانیت ساب


برای ساب‌زدن گرانیت لازم است از فرزهای قدرتمند و صفحه‌ گرانیت‌ساب مناسب استفاده کنید. صفحه‌های گرانیت ساب دارای اندازه‌های مختلفی هستند و سایز این صفحه‌ها با توجه به اندازه‌ دستگاه فرز و نوع کاربری مورد نظر انتخاب می‌شود.
برندهای زیادی تولیدکننده صفحه گرانیت ساب هستند؛ برند بین‌المللی رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست. رونیکس انواع صفحه گرانیت ساب را در اندازه‌های 125 و 180 میلی‌متر به صورت کاسه‌ای برای پرداخت‌های شفاف و براق طراحی و تولید کرده است.
در هنگام خرید صفحه گرانیت ساب باید به قطر و اندازه صفحه، جنس و تعداد سگمنت، کیفیت ساخت و برند تولیدکننده آن توجه کنید. به همین دلیل در ادامه به ویژگی‌هایی که یک صفحه گرانیت ساب حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت متمایز می‌کند، می‌پردازیم.

نوع صفحه و جنس سگمنت


در زمان خرید صفحه گرانیت ساب به نوع صفحه و جنس سگمنت آن توجه کنید. صفحه‌های گرانیت ساب با توجه به نوع کاربری مورد نیاز و اندازه سنگ فرز در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند. همچنین، به جنس سگمنت صفحه گرانیت ساب هم توجه کنید؛ چرا که در کیفیت ساب‌زنی گرانیت تاثیرگذار است.
صفحه گرانیت ساب رونیکس در اندازه‌های 125 و 180 میلی‌متر به صورت توربو و کاسه‌ای طراحی شده تا پرداخت‌های شفاف و براقی را به شما ارائه دهد. بدنه فولادی دقیق و متعادل گرانیت ساب رونیکس، با کاهش لرزش و ارتعاش، موجب کنترل بیشتر روی دستگاه می‌شود. همچنین، سگمنت استفاده شده در صفحه گرانیت ساب رونیکس به صورت 30 و 40 عددی و از جنس پودر الماس مصنوعی طراحی شده تا کیفیت ساب‌زنی بالایی را به شما ارائه دهد.

رونیکس، همراه همیشگی شما


رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. صفحه گرانیت ساب رونیکس از جمله متعلقات باکیفیت این برند است که در انواع و اندازه‌های مختلف و برای طیف گسترده‌ای از کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع صفحه گرانیت ساب، بهترین مارک صفحه گرانیت ساب، خرید صفحه گرانیت ساب و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.