safety-helmet

کلاه ایمنی

کلاه ایمنی وسیله‌ای کاربردی در حوزه ایمنی و سلامت افراد شاغل در حوزه فعالیت‌های صنعتی و ساختمانی است. کلاه ایمنی با توجه به حوزه‌های متنوع و متعدد کاری، در رنگ‌های مختلفی تولید می‌شود که هر رنگ نشان‌دهنده یکی از مشاغل است.
قبل از خرید کلاه ایمنی و به طور کلی هر محصولی، در مورد جنس، کیفیت و ویژگی‌های آن اطلاعات کافی را جمع‌آوری کنید تا نهایتا با توجه به کاربرد مورد نظر خود، بهترین انتخاب را داشته باشید.
رونیکس، برند پیشرو در تولید ابزارآلات و قطعات در ایران، انواع عینک کلاه را با بالاترین کیفیت تولید می‌کند تا پاسخگوی نیازهای مصرف‌کنندگان باشد.

راهنمای خرید کلاه ایمنی

safety-helmet

کلاه ایمنی


کلاه‌های ایمنی در انواع و مدل‌های متنوعی طراحی و تولید می‌شود و از جهات مختلفی می توان آنها را تقسیم کرد. این کلاه‌های ایمنی از نظر چگونگی پوشش سر به دو مدل آمریکایی و اروپایی تقسیم می‌شوند. مدل آمریکایی تنها قسمت فوقانی سر را تحت پوش قرار می‌دهد و مدل اروپایی کلاه ایمنی علاوه بر بالای سر، کناره‌های آن و بخش شقیقه سر را نیز پوشش می‌دهد.
انواع کلاه ایمنی رونیکس با کیفیت بی‌نظیر و دوام فوق‌العاده بالا تولید می‌شوند تا سال‌ها همراه مطمئن شما باشند. برای خرید تجهیزات ایمنی رونیکس باید به مجموعه‌ای از مشخصات دقت کنید که در این بخش، بیان می‌شوند.

ویژگی‌ها کلاه ایمنی مناسب

 


کلاه‌های ایمنی بر اساس شغل و نحوه کار به رنگ‌های متنوعی تقسیم می‌شوند که هنگام خرید و انتخاب باید به موارد زیر توجه کنید:
زرد: کارگران در کارگاه‌ها و محوطه‌های ساختمان‌سازی و دیگر صنایع از کلاه ایمنی زرد استفاده می‌کنند. به همین خاطر این رنگ پرمصرف‌ترین رنگ کلاه ایمنی است.
قرمز: آتش‌نشانان و مسئولین اطفای حریق بیشتر از کلاه ایمنی قرمز استفاده می‌کنند.
سبز: آن‌هایی که در محیط‌های کارگاهی و صنعتی کلاه سبز بر سر دارند، مسئولین ایمنی و بهداشت و بعضا HSE واحد هستند.
آبی: از کلاه ایمنی با رنگ آبی تکنسین‌های برق، نجاران و پیمانکاران در کارگاه‌های ساختمانی و صنعتی استفاده می‌کنند

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار

 


رونیکس به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده بازار ابزار ایران، انواع کلاه ایمنی را طراحی و تولید می‌کند. ابزارآلات ایمنی تولیدشده توسط رونیکس، مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی ساخته شده‌اند و توانسته‌اند رضایت مشتریان را جلب کنند.

بانک جامع قطعات رونیکس


رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران ابزارآلات ایمنی رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره کلاه ایمنی و ابزارآلات ایمنی رونیکس و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.