curved-pruning-saw

اره باغبانی

ابزار باغبانی طیف گسترده‌ای را شامل می‌شود؛ از ابزار پیشرفته و صنعتی تا ساده و دستی. اره باغبانی از جمله ابزاری است که در هر باغ و باغچه‌ای یافت می‌شود؛ محصولی کاربردی که باید علاوه بر مواد اولیه قابل قبول، طراحی کاربرپسندی نیز داشته باشد. رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین برند سازنده ابزار در بازار ایران، اره‌های باغبانی متنوعی را با کاربری‌های متفاوت وارد بازار کرده است.

راهنمای خرید اره باغبانی

curved-pruning-saw

اره باغبانی


اره از جمله ابتدایی‌ترین ابزار باغبانی است. این وسیله بستگی به نوع کاربری، طراحی و منبع تغذیه به انواع مختلفی تقسیم می‌شود؛ از اره بنزینی و برقی تا اره‌های دستی و شارژی. کاربر با توجه به حجم کار و نیاز خود می‌تواند کاربردی‌ترین اره را برای کار خود انتخاب کند. رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین برند تولیدکننده ابزار در ایران، اره‌های متنوعی را روانه بازار کرده است. از جمله این ابزار می‌توان به اره باغبانی رونیکس اشاره کرد.

جنس تیغه اره باغبانی


مهمترین نکته هنگام خرید اره باغبانی، جنس تیغه آن است. تیغه این ابزار باید به اندازه تیز و مقاوم باشد که کاربر نگرانی از بابت خرابی آن نداشته باشد. به عنوان مثال اره باغبانی رونیکس مدل RH-3602 از یک تیغه 350 میلی‌متری از جنس فولاد کربن بالای SK-5 بهره‌مند است. تیغه‌ای دارای دندانه‌های 3 پهلو برای برش سریع و روان و سهولت کاربری اپراتور. این تیغه قابلیت تعویض هم دارد.

طراحی ارگونومیک و مقاوم


از دیگر ویژگی‌های مهم هنگام خرید اره باغبانی نوع طراحی است. طراحی اره باغبانی باید به نحوی باشد که هم قابل حمل باشد و هم هنگام کار، سبک و خوش‌دست. اره باغبانی تاشو کره‌ای 21 سانتی‌متر رونیکس مدل RH-3605 علاوه بر تیغه فولادی و مستحکم، تاشو طراحی شده تا هنگام حمل و نقل دست‌وپاگیر نباشد.

رونیکس، برند مطمئن


رونیکس بیش از 2500 نوع ابزار ساخته و روانه بازار کرده است. مهم‌ترین اصل در تولید محصولات رونیکس، توجه به کیفیت است. اره باغبانی رونیکس نیز از این قاعده مستثنی نیست؛ ابزاری باکیفیت، مقاوم و کاربردی.

curved-pruning-saw

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم. تمام آنچه درباره انواع اره باغبانی، بهترین مارک اره باغبانی، خرید اره باغبانی و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.