gas-powered-tools

ابزار بنزینی

ابزار بنزینی از جمله پرطرفدار‌ترین ابزارآلاتی است که منبع تغذیه آن‌ها سوخت‌های فسیلی مانند بنزین است. ابزارآلات بنزینی به کاربر این امکان را می‌دهند تا بتوانند بدون نیاز به برق و باتری از آن‌ها استفاده کنند. اره زنجیری بنزینی، حاشیه‌زن بنزینی، چمن‌زن بنزینی، موتور برق بنزینی و پمپ آب بنزینی از جمله رایج‌ترین ابزارهای بنزینی هستند که در مصارف عمومی و حرفه‌ای از آن‌ها استفاده می‌شود.
کاربرد زیاد ابزار بنزینی باعث شده تا برندهای زیادی دست به تولید انواع این ابزار بزنند. رونیکس هم به عنوان رهبر ابزار ایران، با شناخت نیاز مشتری و بازار، ابزار بنزینی متنوعی را تولید و روانه بازار کرده‌ است؛ ابزارآلاتی باکیفیت ساخت و متنوع با خدمات پس از فروشی متمایز تا تمام نیاز کاربران را برطرف ‌کند.

generators

موتور برق بنزینی

موتور برق بنزینی یا ژنراتور، ابزاری کاربردی در زمان عدم دسترسی به برق است. موتوربرق با مصرف سوخت فسیلی، انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کند. رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران ژنراتورهای متنوعی را ساخته و روانه بازار کرده‌ است.

موتور برق بنزینی

حاشیه زن بنزینی

از حاشیه زن‌ بنزینی در زیباسازی محیط باغ و باغچه‌ها استفاده می‌شود. حاشیه زن محدودیت چمن زن‌ بنزینی در نزدیک شدن به حاشیه و فضاهای کناری را ندارد و به همین دلیل کاربرد زیادی در مرتب‌سازی و زیبا نگه‌داشتن فضاهای سبز دارد.

حاشیه زن بنزینی
brush-cutter
gas-chainsaw

اره زنجیری بنزینی

اره زنجیری بنزینی ابزاری مهم و کاربردی در برش درختان و خردکردن چوب است. قدرت موتور، میزان مصرف سوخت، کاربراتور محصول، میزان آلایندگی، قدرت ساطور، سیستم‌های ایمنی و محافظتی و همچنین برند تولیدکننده دستگاه از نکاتی است که باید در زمان خرید این ابزار به آن توجه کنید.

اره زنجیری بنزینی

پمپ آب بنزینی

پمپ آب بنزینی ابزاری کاربردی برای تامین و تخلیه آب در کارخانه‌ها، معادن، تاسیسات شهری و آبیاری مزرعه است. اگر قصد خرید پمپ آب بنزینی دارید، رونیکس را انتخاب کنید. پمپ آب بنزینی رونیکس با طراحی جدید و حجم آب‌دهی بالا، ابزاری کارآمد برای پمپاژ آب است.

پمپ آب بنزینی
gasoline-water-pump

ویدئو محصولات

رونیکس سرویس

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران ابزارآلات بنزینی و دیگر ابزار رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.
اطلاعات بیشتر
gas-powered-tools

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع ابزار بنزینی و قیمت ابزار بنزینی و استفاده از آن نیاز دارید، در مجله رونیکس نوشته شده است.