gardening-trowel

بیلچه باغبانی

بیلچه از پراستفاده‌ترین ابزار در دسته بندی بیل‌های باغبانی است. وسیله‌ای پرکاربرد که هم در مزارع و باغ‌های بزرگ کارایی دارد و هم در باغچه‌های کوچک و گلخانه‌ها. حتی اگر هوس کنید در کنار ساحل، قلعه‌های شنی بسازید باز هم به بیلچه احتیاج پیدا می‌کنید.
رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران، انواع ابزار کشاورزی را تولید و به بازار عرضه کرده‌است. از جمله این ابزار بیلچه باغبانی رونیکس است. محصولی کارآمد و مقاوم.

راهنمای خرید بیلچه باغبانی

gardening-trowel

بیلچه باغبانی


از بیلچه باغبانی برای ایجاد حفره و جابجایی خاک، وجین کردن، کاشت گل و گیاه و به هم زدن خاک استفاده می‌شود. بیلچه‌های باغبانی رونیکس از ابزار پرکاربرد و عمومی رونیکس است که در هر خانه‌ای کاربرد دارد. هنگام خرید بیلچه باغبانی باید به تیغه و جنس دسته این ابزار توجهی ویژه کرد.

جنس تیغه بیلچه


جنس تیغه مهمترین شاخصه برای انتخاب این ابزار است. تیغه باید بتواند تحمل فشار وارده را داشته باشد و از طرف دیگر برای زیر و رو کردن خاک، از شکل و ساختار مناسبی برخوردار باشد. به عنوان مثال بیلچه باغبانی رونیکس مدل RH-9904 تیغه‌ای از جنس فولاد دارد تا علاوه بر دوام، کارایی بالایی نیز داشته باشد.

دسته


برای ساخت دسته بیلچه باغبانی از مواد مختلفی چون فلز، پلاستیک، چوب، فایبرگلاس و … استفاده می‌شود. از طرف دیگر طراحی شکل این قطعه باید طوری باشد که کاربر بتواند به راحتی با آن کار کند.
بیلچه باغبانی رونیکس مدل RH-9905 از یک دسته مقاوم از جنس TPR-ABS بهره می‌برد تا بیشترین کارایی را در اختیار کاربر قرار دهد.

رونیکس، برند مطمئن


رونیکس به عنوان رهبر بازار ایران انواع مختلفی از ابزار کشاورزی را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده‌است. از ابزار پیشرفته و سنگین تا بیلچه‌های باغبانی.

gardening-trowel

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع بیلچه باغبانی، بهترین مارک بیلچه باغبانی، خرید بیلچه باغبانی و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.