Electric-Trimmer

اور فرز مشتی رونیکس

لبه گیر یا اور فرز مشتی، عضو کوچک خانواده اور فرزها است و آن برای پرداخت، لبه‌گیری، حکاکی و پلیسه‌‌گیری سطوح چوبی استفاده می‌شود. اگر در مشاغل مرتبط با نجاری و صنایع چوب مانند کارگاه‌های کابینت‌سازی مشغول کار هستید، حتما به لبه گیر نیاز پیدا می‌کنید.
لبه گیرها ابزارهای خوش‌دستی هستند و با بدنه کوچک و سبک‌وزن خود، قدرت مانور کاربران را بیشتر می‌کنند. توان این دستگاه‌ها نسبت به اور فرزها کمتر است و با وجود شباهت‌های ظاهری، کاربردهای متفاوتی دارند.
رونیکس به‌عنوان بزرگ‌ترین برند بازار ابزار ایران، انواع فرز مشتی یا لبه گیر را با بالاترین کارایی و دوام تولید کرده و آن‌ها را روانه بازار می‌کند تا پاسخگوی نیازهای کاربران صنعت چوب و نجاری باشد.

راهنمای خرید لبه گیر

Electric-Trimmer

مقایسه لبه گیرهای رونیکس

می‌توانید دستگاه‌های لبه گیر را به راحتی در دست بگیرید و تمام کارهای مربوط به پرداخت یا لبه گیری سطوح چوبی را انجام دهید. تنوع تیغه‎ در این فرز مشتی باعث می‌شود تا بتوانید از آن برای ساخت انواع فرآورده‌های چوبی استفاده کنید.
رونیکس به‌عنوان بزرگ‌ترین برند ابزارآلات ایرانی با کیفیت جهانی، مدل‌های متنوع لبه گیر را تولید کرده و روانه بازار ابزار ایران و جهان می‌کند.
اما بهترین لبه گیر چه مشخصاتی دارد؟ چگونه می‌توان با وجود تنوع محصولات موجود در بازار، بهترین گزینه را انتخاب کرد؟ اگر قصد خرید لبه گیر را دارید، به نکات زیر توجه کنید.

موتور دور بالا

موتور لبه گیر با توجه به نوع کاربرد آن، باید سرعت بالایی را تامین کند تا بتوانید از آن برای پرداخت و پلیسه‌گیری قطعات مختلف چوبی استفاده کنید.
لبه گیرهای رونیکس، به موتورهای قدرتمند، دور بالا و متشکل از آرمیچر و بالشتک‌های حرفه‌ای مجهز هستند تا در حین کار با این ابزارها، تجربه لذت‌بخشی داشته باشید.

طراحی ارگونومیک و خوش‌دست بدنه

کیفیت ساخت، نوع مواد مورد استفاده در ساخت بدنه و رعایت اصول ارگونومی در طراحی لبه گیر، از مهم‌ترین مشخصاتی هستند که باید هنگام خرید این ابزار به آن‌ها توجه کنید.
دستگاه‌های لبه گیر رونیکس با بدنه‌ای ظریف، ارگونومیک، خوش‌دست و سبک‌وزن طراحی و تولید می‌شوند تا هنگام کار طولانی‌مدت با آن‌ها احساس خستگی نکنید. طراحی باریک این دستگاه‌ها، تسلط شما را نسبت به ابزار و قطعه کار بیشتر می‌کند.

سیستم کارآمد تنظیم عمق فرزکاری

در لبه گیر برای تنظیم دقیق و سریع ارتفاع تیغه، باید از سیستم تنظیم عمق استفاده شود. مکانیزم تنظیم عمق لبه گیر در برندهای مختلف متفاوت است.
در لبه گیرهای رونیکس، از مکانیزم کارآمدی برای تنظیم عمق استفاده می‌شود؛ بدین‌صورت که ابتدا ابزار روی یک سطح مسطح قرار می‌گیرد. سپس ضامن قفل‌کن کفی آزاد شده و با فشردن بدنه دستگاه به سمت پایین، تیغچه در عمق مورد نظر تنظیم می‌شود. همچنین، با سفت‌کردن ضامن قفل‌کن، ارتفاع به صورت ثابت در می‌آید.

کولت مستحکم و بادوام

توجه به کیفیت ساخت و دوام کولت در هنگام خرید دستگاه لبه گیر اهمیت ویژه‌ای دارد. این قطعه، تیغچه را نگه می‌دارد.
در لبه گیرهای رونیکس، از کولت 6 میلی‌متری مستحکم و مقاوم استفاده می‌شود تا بتوانید تیغچه را به راحتی روی آن نصب کنید.

متعلقات کاربردی

وجود متعلقاتی مانند آچار، گونیا، بوش راهنما، صفحه محافظ و پایه راهنما، کار با ابزار را آسان‌تر می‌کند.
انواع لبه گیر رونیکس با متعلقات کاربردی و در بسته‌بندی مقاوم به ضربه تولید و روانه بازار ابزار ایران و جهان می‌شود.

خدمات پس از فروش و اصالت برند

رونیکس به‌عنوان معتبرترین مرجع ابزارآلات ایران، انواع لبه گیر نجاری را متناسب با نیازهای مشتریان تولید می‌کند.
فرزهای مشتی ساخت رونیکس مانند سایر ابزارآلات این برند، با خدمات پس از فروش متمایز به بازار ابزار ایران عرضه می‌شوند تا تمام خواسته‌های کاربران را پوشش دهند.

ronix-mag
مجله رونیکس
با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه در مورد انواع لبه گیر یا اور فرز مشتی، بهترین مارک لبه گیر، خرید لبه گیر برقی و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.