generators

موتور برق بنزینی

موتور برق بنزینی یا ژنراتور ابزاری است که انرژی مکانیکی حاصل از سوخت فسیلی را به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کند. زمانی که دسترسی به برق وجود ندارد، ژنراتور ابزاری کاربردی و پرمصرف است. از این محصول در بیمارستان‌ها، مراکز مهم امنیتی، دیتاسنترها و همچنین برای تامین برق در سفرهای برون شهری و ... استفاده می‌شود. هنگام خرید یک موتور برق باید به توان دستگاه، مصرف انرژی، میزان صدا و آلودگی و همچنین برند دستگاه توجهی ویژه کرد.
رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران ژنراتورهای متنوعی را ساخته و روانه بازار کرده‌است. ژنراتورهایی با توان خروجی متفاوت و متناسب با نیاز مصرف‌کننده و بازار.

generators

ژنراتور بنزینی

ژنراتورهای بنزینی رونیکس ابزاری کارآمد و پرمصرف است. محصولی با موتور قدرتمند، توان خروجی متفاوت به نسبت نیاز کاربر، سیستم‌های محافظتی برای کارکرد ایمن دستگاه و طراحی جمع‌وجور برای سهولت حمل و نقل. این ابزار با تولید کمترین صدا و لرزش، انتخابی مناسب برای کاربر است.

ژنراتور بنزینی رونیکس

ژنراتور اینورتر رونیکس


ژنراتورهای اینورتر رونیکس که به موتور برق سایلنت یا بی‌صدا نیز معروف است، محصولی جمع‌وجور و پرتوان است. این ژنراتورها با تولید کمترین صدا، آلودگی و لرزش قابلیت استفاده در محیط‌های بسته را هم دارا است. این ابزار برای استفاده در برنامه‌های تفریحی، کمپینگ و لوازم خانگی برقی حساس و ابزارهای برقی کوچک صنعتی انتخابی ایده‌آل است.
ژنراتور اینورتر رونیکس
generators
generators

قطعات و خدمات

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران موتوور برق و دیگر ابزار رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.

رونیکس سرویس
generators

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع موتور برق و خرید ژنراتور برق نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.