rotary-tool-kit

فرز مینیاتوری رونیکس

فرز مینیاتوری ابزاری پرکاربرد در صنایع مرتبط با چوب است. از فرز انگشتی مینیاتوری برای حکاکی روی قطعات چوب، سنباده‌زنی، حجم‌تراشی‌های کوچک، مجسمه‌سازی، ماکت سازی و حتی دندانپزشکی استفاده می‌کنند.
اگر قصد خرید فرز مینیاتوری را دارید، باید به قدرت موتور، طراحی بدنه، متعلقات محصول، منبع تغذیه و برند دستگاه توجه‌ای ویژه داشته باشید.
رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ابزار ایران، فرزهای مینیاتوری متنوعی را به بازار عرضه کرده است. ابزاری کاربردی با دوام بالا.

فرز مینیاتوری شارژی

فرز مینیاتوری یک ابزار کوچک، قابل حمل و کاربردی است. از این ابزار برای زنگ‌زدایی، حکاکی، برش دادن قطعات، کشیدن طرح و ایجاد برش رو شیشه و... استفاده می‌کنند. فرز انگشتی مینیاتوری با قابلیت تعویض تیغه و سری ابزاری پراستفاده و محبوب است. قیمت فرز مینیاتوری بستگی به قدرت موتور، طراحی و جنس بدنه آن دارد.

فرز انگشتی شارژی

راهنمای خرید فرز مینیاتوری

rotary-tool-kit

فرز مینیاتوری ظریف و قدرتمند

 

فعالیت در صنایع چوبی نیاز به خلاقیت، مهارت و ابزار دارد! این سه همزمان می‌توانند از شما یک استادکار حرفه‌ای بسازند. در میان ابزار مورد استفاده در این حرفه، فرز مینیاتوری جایگاهی ویژه دارد.
ابزاری کاربردی، پراستفاده و دقیق که نیاز هر نجار حرفه‌ای است. اما هنگام خرید یک فرز انگشتی مینیاتوری باید به چه عواملی دقت کرد؟

موتور قدرتمند و بدون لرزش

درست است که از فرز مینیاتوری در کارهای ظریف و دقیق استفاده می‌شود؛ اما قدرت و توان موتور در این ابزار مهم و تعیین‌کننده است. توان این دستگاه باید به اندازه‌ای باشد که کاربر بتواند مدت‌زمانی طولانی با آن کار کند.
رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ابزار ایران، فرزهای مینیاتوری متنوعی را روانه بازار کرده است. فرز‌هایی با موتور پرقدرت و بدون لرزش.
موتور فرزهای مینیاتوری رونیکس توانایی ایجاد گردش 35 هزار دور بر دقیقه را برای دستگاه مهیا می‌کنند.

طراحی منحصر به فرد و وزن کم

بخشی از ارزش خرید دستگاه فرز مینیاتوری به طراحی آن بستگی دارد. این ابزار معمولا برای کارهای ظریف استفاده می‌شود و کاربر باید بر آن تسلط داشته باشد.
وزن کم، طراحی ارگونومیک و دسته جانبی از جمله مواردی است که در طراحی این ابزار از اهمیت زیادی برخوردار است. فرز انگشتی مینیاتوری ساخت رونیکس طوری طراحی شده که کاربر بتواند مدت زمان طولانی بدون احساس خستگی با آن کار کند.

ظریف کار کنید

دقت در کار از عوامل تاثرگذار بر کیفیت و ارزش فرز مینیاتوری است. فرزهای مینیاتوری رونیکس دارای سه کولت دقیق و کاربردی 2، 2.5 و 3.2 میلی‌متری است که با سری‌ها و متعلقات مختلف همراه این ابزار مطابقت دارند و انجام عملکردهای مختلف را به دقیق‌ترین، سریع‌ترین و آسان‌ترین شکل ممکن برای کاربر امکان‌پذیر می‌کنند از طرف دیگر تعیین سرعت گردش فرز نیز دیگر قابلیتی است که ابزار ساخت رونیکس را از ابزار دیگر متمایز می‌کند.

برند را بشناسید

برند اساس هویت یک ابزار را می‌سازد. هنگام خرید فرز مینیاتوری حتما به برند سازنده توجه کنید. رونیکس در سال‌های فعالیت خود توانسته اعتماد مشتریان را جلب کند و ابزاری کاربردی و ارزشمند بسازد.
فرز مینیاتوری رونیکس از جمله ابزار پرفروش این برند شناخته شده است. دستگاهی قدرتمند، دقیق و کاربردی.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع فرز مینیاتوری و استفاده از آن نیاز دارید؛ در مجله رونیکس نوشته شده است.