circular-saw-blade

اره الماسه چوب بری رونیکس

اره الماسه چوب بری یا صفحه برش چوب، یکی از پرکاربردترین انواع تیغه‌های برشی است که در نجاری و صنایع چوب استفاده می‌شود. این صفحه برش در اره گردبر، اره فارسی‌بر، اره رومیزی و اره میزی صنعتی کاربرد دارد. اره الماسه چوب بری در انواع مختلفی تولید می‌شود. تیغ اره الماسه چوب، تیغ اره الماسه MDF و تیغ اره‌های خط زن از انواع رایج این قطعه هستند.
اگر به دنبال بهترین اره الماسه چوب بری بازار هستید، رونیکس را انتخاب کنید. صفحه برش چوب رونیکس با طراحی پیشرفته و دندانه‌های مقاوم، متناسب با نیازهای کاربران طراحی و تولید می‌شوند.
circular-saw-blade

تیغ اره الماسه چوب


تیغ اره الماسه چوب یا اره الماسه ساده، در برش چوب‌های نرم، سخت، بلوک‌های چوبی و چندلایی و انواع نئوپان‌ها کاربرد دارد. این تیغ اره در اندازه‌ها و جنس‌های مختلفی تولید می‌شود و مشخصات آن به نوع دستگاه و جنس قطعه کار، بستگی دارد. رونیکس تولیدکننده بهترین تیغ اره الماسه چوب در بازار ابزار ایران است. اره الماسه چوب رونیکس دارای دندانه‌های فولادی مستحکم است که بالاترین دقت را در زمان برش به شما ارائه دهد.

محصولات تیغ اره الماسه MDF


تیغ اره الماسه MDF برای برش کلیه صفحات یک یا دو طرفه روکش شده، انواع نئوپان‌های ملامینه و انواع پلاستیک و مقوا استفاده می‌شود. رونیکس تولیدکننده انواع تیغ اره الماسه MDF در اندازه‌های مختلف است. تیغ اره الماسه ام دی اف رونیکس دارای لبه‌های تیغه از جنس کاربید است تا مقاومت بالایی را در زمان برش به شما ارائه دهد.
circular-saw-blade

راهنمای خرید اره الماسه چوب بری رونیکس

circular-saw-blade

اره الماسه چوب بری


اره الماسه چوب بری از متعلقاتی است که با بسته شدن روی اره گردبر، اره فارسی‌بر، اره رومیزی یا اره میزی باعث برش انواع متریال‌های چوبی می‌شود. از انواع اره الماسه چوب بری می‌توان به تیغ اره الماسه چوب و تیغ اره الماسه MDF اشاره کرد.
برندهای زیادی تولیدکننده انواع اره الماسه چوب بری هستند؛ برند بین‌المللی رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست. رونیکس تولیدکننده انواع صفحه برش چوب در اندازه‌های مختلف است؛ تیغ اره الماسه چوب و تیغ اره الماسه MDF تنها بخش کوچکی از تولیدات رونیکس است.
در زمان خرید اره الماسه به قطر تیغ اره، نوع و تعداد دندانه‌ها، کیفیت ساخت و برند تولیدکننده آن توجه کنید. به همین دلیل در ادامه به ویژگی‌هایی که یک اره الماسه چوب بری حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت آن متمایز می‌کند، می‌پردازیم.

نوع دندانه‌ها


نوع دندانه‌های اره الماسه چوب بری، نقش بسیار مهمی در کیفیت برش دارد. دندانه‌ اره‌های الماسه چوب بری در انواع ATB، TCG ،FT و... تولید می‌شوند و هر کدام برای برش متریال خاصی کاربرد دارند. به عنوان مثال اره‌های الماسه چوب بری با دندانه‌های TCG در برش تخته‌های چندلایه، MDF، لمینت و... مناسب هستند.
اره الماسه چوب بری رونیکس در اندازه‌های مختلفی و در انواع ATB ،TCG و... برای برش انواع متریال‌های چوب تولید شده که علاوه بر مقاومت در برش انحنا و پرش، برش‌های سالم و باکیفیتی را به شما ارائه می‌دهد.

تعداد دندانه‌ها


تعداد دندانه‌های اره الماسه چوب بری، نقش بسیار مهمی در کیفیت برش دارد. تعداد دندانه‌ها با علامت TPI یا تعداد دندانه در هر اینچ نشان داده می‌شود. اره الماسه با TPI بیشتر، دندانه‌های ریزتری دارد و فاصله دندانه‌های نسبت به یکدیگر کمتر است و برش نرم‌تری را ایجاد می‌کند. از طرف دیگر TPI کمتر دندانه‌های درشت‌تر با فاصله زیادتری دارد و برش خشن‌تری را به شما ارائه می‌دهد.
اره الماسه چوب بری رونیکس با تعداد دندانه‌های مختلفی تولید شده تا بدون هیچ نگرانی از گرفتگی یا شکستن دندانه‌ها بتوانید انواع متریال‌های چوب را برش دهید.

رونیکس، همراه همیشگی شما


رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. اره الماسه چوب بری رونیکس از جمله متعلقات ابزار باکیفیت این برند است که در انواع و اندازه‌های مختلف و برای طیف گسترده‌ای از کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع اره الماسه چوب بری، بهترین مارک صفحه برش چوب، خرید صفحه برش چوب و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.