circular-saw

اره گرد بر

اره گرد بر از ابزار مورد استفاده در صنایع وابسته به چوب است. این ابزار که به اره دیسکی نیز معروف است، قابلیت تنظیم زاویه برش و عمق برش را دارا است. در هنگام خرید اره گرد بر به قدرت موتور، طراحی دستگاه و برند آن باید توجهی ویژه کرد.
رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده بازار ابزار ایران، اره‌های گردبر متنوعی را ساخته و روانه بازار کرده است. ابزاری قدرتمند، دقیق و کاربردی. اره‌های گردبر رونیکس علاوه بر کیفیت ساخت بالا، مانند دیگر ابزار تولید این برند خدمات پس از فروش متمایزی دارد.

ویدئو محصولات

راهنمای خرید اره گرد بر

Circular Saw

ابزاری برای برش‌های دقیق و زاویه داراره گرد بر که در صنعت به اره دیسکی نیز معروف است، از ابزار پرمصرف در صنایع وابسته به چوب است. البته این اره توانایی برش فلزات را نیز دارد.
از اره گرد بر برای برش زاویه دار و دقیق قطعات مختلف استفاده می‌شود. هنگام خرید این ابزار باید به قدرت موتور، کیفیت ساخت، طراحی محصول، ابزار جانبی، خدمات پس از فروش و همچنین برند توجهی ویژه داشت.

موتور پرقدرت و توان دستگاه

توان و قدرت ابزار برقی به کیفیت ساخت و قدرت موتور آن بستگی دارد. هرچه قدرت موتور بیشتر باشد، می‌توان انتظار داشت که ابزار مدت زمان بیشتری کار کند.
به عنوان مثال اره گرد بر رونیکس با کد آیتم 4813 از یک موتور 1350 واتی بهره می‌برد. این موتور قادر است سرعتی معادل 6000 دور در دقیقه ایجاد کند!
بلبرینگ‌های باکیفیت و دوربالا، آرمیچر و بالشتک با درجه خلوص مس بالا و لاک‌گیری کامل در تمام قسمت‌های سیم آرمیچر از ویژگی‌های موتور این ابزار پرقدرت است.

طراحی ارگونومیک و وزن کم

ابزار باید طراحی ارگونومیکی داشته باشند. یعنی کاربر بتواند با کمترین میزان خستگی به صورت مداوم با آن‌ها کار کند. در هنگام خرید یک اره گرد بر باید به وزن دستگاه، ابزار جانبی و جنس بدنه آن توجهی ویژه کرد.
اره گرد بر رونیکس با کد آیتم 4320، با دارا بودن یک موتور قدرتمند 2000 واتی، تنها 6 کیلوگرم وزن دارد. کفی تمام‌فلزی مدرج که برش‌های دقیق را امکان‌پذیر می‌کند؛ گارد و محافظ متحرک زیرین به منظور افزایش میزان ایمنی هنگام برش‌کاری چوب؛ وظیفه‌ محافظ،‌ کنترل و هدایت براده‌ها یا گرد و غبار ناشی از برش مصنوعات چوبی از ویژگی‌های طراحی این محصول است.

قابلیت برش زاویه دار

اره دیسکی برای ایجاد برش‌های زاویه دار در قطعات کار مورد استفاده قرار می‌گیرد. میزان و دقت برش تعیین کننده کیفیت این ابزار است.
به عنوان مثال اره گرد بر رونیکس با کد آیتم 4323 دارای یک تیغه برش TCG و صفحه برشی با ابعاد 234*2.4*230 میلی‌متر است. این محصول دارای قطر تیغه‌ای برابر با 230 میلی‌متر؛ حداکثر عمق برش برابر با 85 میلی‌متر در زاویه 90 درجه و قابلیت تنظیم زاویه برش در زوایای 45 و 90 درجه است.

نقش تعیین کننده برند ابزار در کیفیت محصول


رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ابزار ایران، اره‌های گردبر متنوعی را ساخته و روانه بازار کرده است. ابزار تولیدشده توسط رونیکس هم‌رده با سوپربرندهای جهانی است و توانسته مشتریان را راضی کند.
 

circular-saw

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع اره گرد بر و قیمت و خرید انواع اره گرد بر و استفاده از آن نیاز دارید؛ در مجله رونیکس نوشته شده است.