screwdriver-bit

سری پیچ‌گوشتی

سری پیچ گوشتی، قطعه‌ای فلزی و باریک، با قابلیت جداسازی و تعویض است که با نصب در انتهای سه‌‌نظام دریل پیچ‌گوشتی‌‎‌های برقی و شارژی یا کولت پیچ‌گوشتی‌های دستی، برقی و شارژی پیچ‌ها را باز و بسته می‌کند. سری پیچ‌گوشتی‌ها در اندازه‌ها و انواع مختلفی تولید می‌شود. سری پیچ گوشتی دوسو، چهارسو، چهارسو pozi، ستاره‌ای، ستاره‌ای proof و سری پیچ گوشتی شش‌گوش تنها نمونه‌ای از آن است. اگر قصد خرید سری پیچ گوشتی را دارید، رونیکس را انتخاب کنید. سری پیچ گوشتی رونیکس ساخته شده از مواد اولیه باکیفیت و سخت‌کاری‌شده و در اندازه‌ها و انواع مختلف است تا به شما در زمان بازوبسته‌کردن‌ انواع پیچ‌ها کمک کند.

راهنمای خرید سری پیچ‌گوشتی

screwdriver-bit

سری پیچ‌گوشتی


پیچ گوشتی ابزاری برای بازوبسته‌کردن انواع پیچ‌ها است. با پیشرفت تکنولوژی و برای راحتی بیشتر کاربر، ابزارهایی مانند پیچ‌گوشتی برقی، شارژی و بادی و دریل پیچ‌گوشتی‌های برقی و شارژی و حتی پیچ‌گوشتی‌های دستی با قابلیت تعویض سری به وجود آمدند. در این ابزارها با قرار گرفتن سری پیچ گوشتی‌ها در داخل‌‌شان با سرعت بالاتری پیچ‌ها را بازو بسته می‌کنند. سری‌های پیچ‌گوشتی در انواع و اندازه‌های گوناگونی تولید می‌شوند.
کاربردهای زیاد سری پیچ گوشتی، باعث شده تا برندهای تولیدکننده ابزار دست به تولید و عرضه آن بزنند؛ برند بین‌المللی رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست. رونیکس تولیدکننده انواع سری پیچ گوشتی در اندازه‌ها و انواع مختلف است؛ سری پیچ گوشتی دوسو، چهارسو، چهارسو pozi، ستاره‌ای، ستاره‌ای proof و سری پیچ گوشتی شش‌گوش تنها بخش کوچکی از سری‌های پیچ گوشتی تولیدشده توسط رونیکس است.
در هنگام خرید سری پیچ گوشتی باید به نوع و اندازه آن‌ها، جنس و کیفیت ساخت و برند تولیدکننده این قطعات توجه کنید. به همین دلیل در ادامه به ویژگی‌هایی که یک سری پیچ گوشتی حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت متمایز می‌کند، می‌پردازیم.

نوع و جنس
سری پیچ‌گوشتی


مهم‌ترین نکته در زمان خرید سری پیچ گوشتی، نوع و جنس آن‌ها است. سری‌های پیچ گوشتی در انواع و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند که هرکدام مناسب برای بازوبسته‌کردن نوع خاصی از پیچ است. به عنوان مثال برای بازوبسته کردن پیچ چهارسو نمی‌توان از سری پیچ گوشتی دوسو استفاده کرد. رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران، تولیدکننده انواع سری پیچ گوشتی در اندازه‌های مختلف است.
بدنه سری پیچ گوشتی باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد تا کاربر بتواند بدون هیچ مشکلی انواع پیچ را با آن باز و بسته کند. سری‌های پیچ گوشتی رونیکس از فولاد باکیفیت و سخت‌کاری‌شده ساخته شده تا بالاترین گشتاور را به شما ارائه دهد.

رونیکس، همراه همیشگی شما


رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. سری پیچ گوشتی رونیکس از جمله قطعات باکیفیت این برند است که در انواع و اندازه‌های مختلف و برای طیف گسترده‌ای از کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

screwdriver-bit

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم. تمام آنچه درباره انواع سری پیچ گوشتی، بهترین مارک سری پیچ گوشتی، خرید سری پیچ گوشتی و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.