work-lights

ابزارآلات روشنایی

ابزارآلات روشنایی کاربردهای متعددی دارند و از محصولات پرفروش بازار ابزار محسوب می‌شوند. کمبود نور در حین کار، سفر یا کوهنوردی خطرناک است و می‌تواند منجر به حوادث مختلف شود. به همین دلیل است که این ابزارها در لیست خرید مشتریان ابزارفروشی‌ها قرار دارد. در فعالیت‌هایی مانند ساخت‌وساز، تعمیر و نگهداری، معدن‌کاری، کمپینگ، یا حتی دوچرخه‌سواری در شب می‌توانید از انواع ابزارآلات روشنایی استفاده کنید.
رونیکس، متنوع‌ترین برند بازار ابزار ایران و نامی شناخته‌شده در سطح بین‌الملل، مدل‌های مختلف ابزارآلات روشنایی شامل نورافکن، چراغ قوه، چراغ پیشانی و چراغ کار را تولید می‌کند تا پاسخگوی نیاز مصرف‌کنندگان باشد.
spotlight

نورافکن


نورافکن یکی از ابزارآلات روشنایی سبک‌وزن و کاربردی است. معمولا از این محصول می‌توانید به‌عنوان چند ابزار از قبیل چراغ مطالعه، نورافکن و در حالت چشمک‌زن برای موقعیت‌های اضطراری استفاده کنید.
مدل‌های مختلف نورافکن رونیکس در مکان‌ها و موقعیت‌های مختلف در خانه‌ها، باغ‌ها، تاسیسات، کارخانه‌ها، کمپینگ در فضای باز و پیاده‌روی به کمک شما می‌آید. این ابزارهای روشنایی پرکاربرد، دارای برد روشنایی فوق‌العاده بالا هستند.
نورافکن رونیکس

چراغ پیشانی


برای کمپینگ و وقت‌گذرانی در طبیعت بکر، باید جانب احتیاط را رعایت کنید و لوازم مورد نیاز را همراه داشته باشید. اگر کوله‌بار خود را جمع می‌کنید تا رهسپار یک سفر مهیج و جذاب شوید، حتما یک چراغ پیشانی حرفه‌ای در کوله خود بگذارید. پیمایش‌های شبانه مسیرهای کوهنوردی، غارنوردی، اسکی و ... بدون استفاده از یک هدلامپ خوب کار عاقلانه‌ای نیست.
مدل‌های متنوع چراغ پیشانی رونیکس با عملکرد عالی و دوام فوق‌العاده بالا تولید می‌شوند تا همراه همیشگی شما در سفرهای مهیج باشند.
چراغ پیشانی رونیکس
headlamp
flashlight

چراغ کار


چراغ‌ کار، یکی از ابزارآلات روشنایی سبک‌وزن و قابل حمل است که از آن در مکان‌های کم‌نور یا بدون نور استفاده می‌شود.
اگر قصد خرید یک چراغ کار قدرتمند را دارید که قابلیت‌های زیادی داشته باشد و تا مدت‌های طولانی بتوانید بدون نگرانی از خرابی و تعمیر با آن کار کنید، مدل‌های متنوع چراغ کار رونیکس در انواع تاشو، مگنتی، شارژی و ... پیشنهاد‌ ما به شما است.
چراغ کار رونیکس

بانک جامع قطعات رونیکس


رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران ابزار روشنایی شامل نورافکن، چراغ کار، چراغ قوه، چراغ پیشانی و سایر ابزارآلات رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.
رونیکس سرویس
work-lights
ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره ابزارآلات روشنایی، نورافکن، چراغ پیشانی، چراغ شارژی، چراغ کار، نورافکن رونیکس و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.