دم برقی


دم برقی، یکی از ابزارآلات پرکاربرد در مصارف صنعتی و خانگی است که از آن برای تولید حجم بالایی از هوا استفاده می‌شود. این ابزار برقی، جریان هوای یکنواخت و با فشار بالایی را تولید می‌کند. این دستگاه در رستوران‌ها، کوره‌ها، تأسیسات و ... برای آتش‌ درست‌کردن، گردش و تهویه هوا کاربرد دارد. دم برقی در مدل‌ها و برندهای متنوع در بازار ابزار موجود است.
مدل‌های مختلف دم برقی رونیکس، برای مصارف خانگی، صنعتی و کارگاهی انتخابی ایده‌آل هستند که با خدمات پس از فروش منحصربه‌فرد به بازار ابزار ایران عرضه می‌شوند.

راهنمای خرید دم برقی رونیکس

electric-air-blower

دم برقی


دم برقی، نوعی ابزار برقی پرکاربرد است که در مصارف خانگی، صنعتی و کارگاهی برای تولید باد با حجم بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد.
رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران، مدل‌های مختلف این محصول را با کیفیت متمایز طراحی و تولید می‌کند. هنگام خرید دم برقی باید به مجموعه‌ای از مشخصات دقت کنید تا نهایتا از میان مدل‌ها و برندهای مختلف این ابزار، بهترین گزینه را انتخاب کنید. در ادامه، به این مشخصات می‌پردازیم.

موتور کم‌صدا و بدون لرزش


وجود یک موتور پرقدرت و در عین حال، کم‌صدا و بدون لرزش، یکی از مهم‌ترین امتیازاتی است که کارایی فوق‌العاده‌ای را به یک دستگاه دم برقی می‌بخشد.
انواع مدل‌‌های دم برقی رونیکس، با موتور قدرتمند و دارای سیم‌پیچی مسی، کم‌صدا و بدون لرزش تولید می‌شوند تا نیازهای مشتریان را به بهترین شکل ممکن پوشش دهند.

فن و پروانه


طراحی حرفه‌ای فن و پروانه و نیز جنس آن‌ها، تاثیر زیادی بر عملکرد دستگاه دم برقی دارد.
دستگاه‌های دم برقی رونیکس بسته به مدل، با قابلیت تنظیم جریان هوا در فشار کاری متنوع تولید می‌شوند و دارای پروانه‌های بادوامی هستند.

بدنه مقاوم و باکیفیت


بدنه سبک‌وزن و جمع‌وجور، مستحکم، مقاوم و باکیفیت، همچنین وجود پایه‌های پهن برای دم برقی برای سهولت نصب روی میز و دریچه خروجی با قابلیت تنظیم جریان هوا نیز از عوامل تاثیرگذار بر نوع کاربری دم برقی هستند.
در طراحی و ساخت بدنۀ مدل‌های مختلف دم برقی، تمام فاکتورهای بالا لحاظ شده تا محصولی که به دست شما می‌رسد، بهترین کیفیت و عملکرد را داشته باشد.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار


رونیکس به عنوان متنوع‌ترین برند بازار ابزار ایران، مدل‌های مختلف دم برقی را طراحی و تولید می‌کند. ابزارهای ساخته‌شده توسط رونیکس مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی ساخته شده‌ و توانسته‌اند رضایت مشتریان را جلب کنند.

بانک جامع قطعات رونیکس


رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران دم برقی و سایر ابزارآلات رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.

ronix-mag
مجله رونیکس
با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع دم برقی، دستگاه دم برقی، خرید دم برقی، دم برقی رونیکس و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.