combination-pliers

انبر دست رونیکس

انبردست یکی از مهم‌ترین ابزارهای دستی است که در فعالیت‌هایی مانند سیم‌کشی، لوله‌کشی، کارهای الکترونیک، نجاری و بیشتر کارهای فنی خانگی و کارگاهی از آن استفاده می‌شود. وجود انبر دست در هر جعبه ابزاری ضروری است. با کمک این ابزار می‌توانید برش سیم برق، لخت‌کردن سیم، نگه‌داشتن وسایل یا بریدن اجسام مختلف را به راحتی انجام دهید.
برند رونیکس، انواع انبردست را با سایزها و کارایی متنوع، مطابق با استانداردهای روز جهانی تولید کرده و به بازار ابزار ایران و جهان عرضه می‌کند.

راهنمای خرید انبر دست رونیکس

combination-pliers

انبردست 

انواع انبردست در ابعاد مختلف و توسط برندهای متفاوت تولید شده و به بازار ابزار عرضه می‌شوند. انبر دست، نوعی انبر است که از دو دسته با یک محور و دو زبانه یا دهانه تشکیل شده است. این انبر برای گرفتن اشیا با اشکال مختلف و کاربردهای متنوع از قبیل برش و لخت‌کردن سیم در مشاغل الکترونیکی، لوله‌کشی، سیم‌کشی، نجاری و ... طراحی شده است.
رونیکس به عنوان مرجع بازار ابزار ایران و برندی معتبر در سطح بین‌الملل، مدل‌های متنوع انبردست صنعتی، انبردست مینی، انبردست الکترونیک چندکاره و ... را به فراخور نیاز مشتریان تولید کرده و به بازار ابزار ایران و جهان عرضه می‌کند.
هنگام خرید این ابزار دستی باید به مشخصاتی مانند کیفیت ساخت، جنس و طراحی بدنه، نوع دسته، ظرفیت فک، اعتبار و خوشنامی برند تولیدکننده انبردست و ... توجه کنید تا نهایتا با وجود محصولات مشابه موجود در بازار ابزار بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

جنس و طراحی و سایز بدنه

برای اینکه انبردست مقاومت بالایی نسبت به خوردگی و زنگ‌زدگی داشته باشد، باید از آلیاژ باکیفیت، ضد زنگ و ضد خوردگی برای آن‌استفاده کرد.
انواع انبردست رونیکس از آلیاژ فلزی مرغوب، با پوشش‌های مقاوم و ضد خوردگی ساخته می‌شوند تا پاسخگوی نیازهای شما باشند. این انبرها در سایزهای مختلف با توجه به نوع کاربری تولید می‌شوند. همچنین، دارای اهرم قدرتمند؛ دسته ارگونومیک و ضد لغزش هستند که موجب کاهش خستگی کاربر در حین کار می‌شود.

فک

فک‌های ماشین‌کاری‌شده با قدرت گیرایی، دوام و کارایی بالا موجب استفاده بهینه از انبردست می‌شوند. به همین دلیل، هنگام خرید این ابزار حتما باید به این موارد دقت کنید.
انواع انبردست رونیکس در مدل‌های مختلف، دارای لبه‌های برش سخت‌کاری‌شده با قابلیت برش انواع سیم‌های سخت و نرم هستند. این انبرها قابلیت ثابت نگه ‎داشتن اجسام و نیز گرفتن و خم‌کردن سیم را دارند.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار

رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ابزار ایران، انواع انبر دست را تولید و روانه بازار کرده است. ابزارهای تولیدشده توسط رونیکس هم‌رده با سوپربرندهای جهانی هستند و توانسته‌اند رضایت مشتریان داخلی و بین‌الملل را جلب کنند.

بانک جامع قطعات رونیکس

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران ابزارآلات مختلف رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع انبردست، قیمت انبر دست، خرید انبر دست، بهترین انبردست رونیکس و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.