تیغ اره افقی بر

تیغ اره افقی بر با قرارگیری روی اره افقی بر یا اره همه کاره، در برش متریال‌هایی مانند چوب، فلز، پلاستیک و حتی برش شاخه‌های درختان کاربرد دارد. این تیغه‌ها بسته ‌به نوع و سختی مواد و میزان ضخامت برش، در انواع مختلفی تولید می‌شوند.
اگر به دنبال بهترین تیغ اره افقی بر بازار ابزار ایران هستید، رونیکس را انتخاب کنید. تیغ اره افقی بر رونیکس در انواع مختلفی تولید می‌شود؛ تیغ اره افقی بر چوب، تیغ اره افقی بر همه کاره و تیغ اره افقی بر آهن تنها برخی از انواع آن است. این تیغه‌ها با به‌روزترین تکنولوژی‌های دنیا ساخته شده و از دقت برش بسیار بالایی برخوردار هستند.

راهنمای خرید تیغ اره افقی بر

تیغ اره افقی بر


اره افقی بر یا اره همه کاره ابزاری برای برش صاف یا منحنی چوب، پلاستیک، فلز، مصالح ساختمانی و… است. تیغ اره افقی بر قطعه‌ای است که با قرارگیری روی این ابزار می‌تواند متریال‌های مختلف را برش دهد. این تیغه‌ها معمولا دارای دندانه‌های تیز برای برش هستند، اما برخی نمونه‌های آن دارای دندانه‌های سایشی است و در ساب‌زنی متریال‌های مختلف کاربرد دارد.
برندهای زیادی تولیدکننده تیغ اره افقی بر هستند؛ برند بین‌المللی رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست. رونیکس تولیدکننده انواع تیغ اره افقی بر در اندازه‌ها و برای برش مواد مختلف است؛ تیغ اره افقی بر چوب، تیغ اره افقی بر آهن و تیغ اره افقی بر همه کاره تنها بخشی از تولیدات رونیکس است.
در هنگام خرید تیغ اره افقی بر باید به جنس و ابعاد تیغه، تعداد دندانه‌ها، کیفیت ساخت و برند تولیدکننده آن توجه کنید. به همین دلیل در ادامه به ویژگی‌هایی که یک تیغ اره افقی بر حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت متمایز می‌کند، می‌پردازیم.

جنس تیغه


جنس تیغ اره افقی بر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است تا بتواند سطوح مختلف را به راحتی سوراخکاری کند. این تیغه‌ها در انواع HSS ،HCS ،BIM و... تولید می‌شوند و هر کدام برای برش متریال خاصی کاربرد دارند. به عنوان مثال تیغه HSS برای کار با آلومینیوم، مس و فلزاتی به جز آهن مناسب است.
تیغ اره افقی بر رونیکس در انواع HSS ،BIM و... برای برش انواع متریال‌ها تولید شده است تا برش‌های دقیق، سریع و مستقیمی را به شما ارائه دهد.

تعداد دندانه‌های تیغه


به دندانه‌های تیغه‌ اره افقی بر توجه کنید. تعداد دندانه‌ها با TPI یا تعداد دندانه در هر اینچ مشخص می‌شود.اره افقی بر با TPI بیشتر از دندانه‌های ریزتر و فاصله کمتری برخوردار است و می‌تواند برش نرم‌تری ایجاد کند. از طرف دیگر TPI کمتر دندانه‌های درشت‌تر با فاصله زیادتری دارد و برش خشن‌تری را به شما ارائه می‌دهد.
تیغ اره افقی بر رونیکس با تعداد دندانه‌های مختلفی تولید شده تا بدون هیچ نگرانی از گرفتگی یا شکستن دندانه‌ها بتوانید کلیه متریال‌ها را برش دهید.

رونیکس، همراه همیشگی شما


رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. تیغ اره افقی بر رونیکس از جمله قطعات باکیفیت این برند است که در انواع و اندازه‌های مختلف و برای طیف گسترده‌ای از کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

reciprocating-saw-blades-iron

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع تیغ اره افقی بر، بهترین مارک تیغ اره افقی بر، خرید تیغ اره افقی بر و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.