electric-saws

اره برقی

اره برقی ابزاری پرمصرف و کاربردی است که انواع مختلفی دارد. اره گرد بر یا دیسکی، اره پروفیل بر، اره موتوری، اره عمود بر، اره فارسی بر و اره میزی از انواع اره برقی است که در صنایع مختلف، کاربرد دارد. قدرت موتور، طراحی، برند و خدمات پس از فروش از عوامل تاثیرگذار در قیمت اره برقی است.
رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده بازار ابزار ایران، اره‌های برقی متنوعی را ساخته و روانه بازار کرده است. ابزاری قدرتمند، ایمن و کاربردی. اره‌های برقی رونیکس علاوه بر کیفیت ساخت بالا، مانند دیگر ابزار تولید این برند خدمات پس از فروش منحصربه‌فردی دارد.

miter-saws

اره فارسی بر


اره فارسی بر از ابزار پراستفاده در نجاری است. اره فارسی بر برقی در دو نوع ثابت و کشویی در بازار وجود دارد. هنگام خرید اره فارسی بر باید به نوع دستگاه، قدرت موتور، اندازه تیغه و طراحی آن توجهی ویژه کرد.
اره فارسی بر رونیکس

اره گرد بر


اره گرد بر که به اره دیسکی هم معروف است، در صنایع مختلف از جمله نجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. هنگام خرید اره دیسکی باید به کیفیت موتور و مواد سازنده، طراحی دستگاه و خدمات پس از فروش ان توجهی ویژه کرد.
اره گرد بر رونیکس
circular-saw
cut-off-saw

اره پروفیل بر


پروفیل بر ابزاری پرقدرت است که در صنایع مربوط به ساختمان مخصوصا در و پنجره‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هنگام خرید اره پروفیل بر باید به قدرت موتور، بدنه، ایمنی دستگاه و وزن آن توجهی ویژه کرد.

اره پروفیل بر رونیکس

اره زنجیری


اره زنجیری که به اره برقی نیز معروف است، ابزاری برای برش کنده‌های قطور چوب و درختان است. این وسیله پرقدرت، باید توان مناسبی برای کار طولانی مدت و مداوم داشته باشد. رعایت نکات ایمنی در ساخت، قدرت موتور و برند دستگاه از عوامل تاثیرگذار در قیمت اره زنجیری است.
اره زنجیری رونیکس
electric-chainsaw
jigsaw

اره عمود بر


اره عمود بر که به اره چکشی هم معروف است، ابزاری پر استفاده در صنایع وابسته به چوب است. از اره عمود بر برای ایجاد برش‌های منحنی و زاویه دار در قطعات چوبی استفاده می‌کنند. قدرت موتور، تیغه اره، طراحی و وزن دستگاه از عوامل موثر هنگام خرید اره عمود بر است.
اره عمود بر رونیکس

اره میزی


اره میزی در صنایع مختلفی از جمله نجاری، کابینت‌سازی، مبل‌سازی و ... کاربرد دارد. اره میزی علاوه بر توانایی برش چوب، قابلیت برش قطعات مختلف PVC، پلاستیک و فلزات را نیز دارا است. استحکام، قدرت موتور و برند دستگاه از عوامل موثر در خرید اره میزی است.
اره میزی رونیکس
table-saw
reciprocating-saw

اره افقی بر


اره افقی بر بین اهالی فن به اره همه کاره نیز معروف است. از اره افقی بر در صنایع مختلفی از جمله نجاری استفاده می‌کنند. طراحی و وزن اره افقی بر، قدرت موتور و برند دستگاه از عوامل تاثرگذار در قیمت اره افقی بر است.
اره افقی بر رونیکس

ویدئو محصولات

لوازم و قطعات اره برقی


رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران اره‌های برقی و دیگر ابزار رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.
رونیکس سرویس
electric-saws
ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع اره برقی و قیمت و خرید انواع اره برقی و استفاده از آن نیاز دارید؛ در مجله رونیکس نوشته شده است.