granite-cutting-disc

تیغه گرانیت بر

صفحه گرانیت بر یکی از متعلقات فرزهای سنگبری است که در برش گرانیت استفاده می‌شود. انواع صفحه گرانیت بر در سایزهای مختلفی تولید می‌شود. سایز این صفحه‌ها بسته به قطر و اندازه‌ دستگاه فرز یا نوع کاربری مورد نظر انتخاب می‌شود.
اگر قصد خرید صفحه گرانیت بر دارید، رونیکس را انتخاب کنید. رونیکس تولیدکننده انواع تیغه گرانیت بر با قطرهای 115، 125، 180 و 230 میلی‌متر با بالاترین کیفیت و ایده‌آل برای برش انواع گرانیت است.

محصولات تیغه گرانیت بر

راهنمای خرید صفحه گرانیت بر

granite-cutting-disc

تیغه گرانیت بر


سنگ گرانیت بافت متراکم، مستحکم و یکپارچه‌ای دارد. برای برش گرانیت علاوه بر فرز سنگ‌بری و دستگاه‌های برش سنگ قدرتمند، به صفحه گرانیت بر یا تیغه گرانیت‌بر باکیفیت هم نیاز است. صفحه‌های گرانیت بر بسته به قطر و اندازه سنگ فرز یا نوع کاربری مورد نظر، در اندازه‌های 115، 125، 180 و 230 میلی‌متر تولید می‌شوند.
برندهای زیادی تولیدکننده صفحه گرانیت بر هستند؛ برند بین‌المللی رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست. رونیکس انواع صفحه گرانیت بر را در اندازه‌های 115، 125، 180 و 230 میلی‌متر با ارتفاع سگمنت‌های مختلف تولید کرده است.
در هنگام خرید صفحه گرانیت بر باید به قطر و اندازه صفحه، ارتفاع سگمنت، کیفیت ساخت و برند تولیدکننده آن توجه کنید. به همین دلیل در ادامه به ویژگی‌هایی که یک صفحه گرانیت بر حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت متمایز می‌کند، می‌پردازیم.

نوع صفحه و ارتفاع سگمنت


مهم‌ترین نکته در زمان خرید صفحه گرانیت بر، نوع صفحه و ارتفاع سگمنت است. صفحه‌های گرانیت بر با توجه به نوع کاربری مورد نیاز و اندازه سنگ فرز در اندازه‌های 115، 125، 180 و 230 میلی‌متر تولید می‌شوند. این اعداد حداکثر میزانی که این قطعه می‌تواند گرانیت را برش دهد، مشخص می‌کند. علاوه بر این، به ارتفاع سگمنت صفحه گرانیت بر هم توجه کنید؛ چرا که در کیفیت برش گرانیت تاثیر می‌گذارد.
صفحه گرانیت بر رونیکس در اندازه‌های 115، 125، 180 و 230 میلی‌متر با بالاترین کیفیت تولید شده است. نوک الماسه این قطعه با فرمولاسیون پیشرفته ساخته شده که موجب کاهش اصطکاک، افزایش کیفیت برش و ارائه‌ برشی خنک می‌شود. همچنین، ارتفاع سگمنت‌های صفحه گرانیت بر رونیکس به دو حالت 7 و 10 میلی‌متر به بازار عرضه شده که علاوه بر کاهش اصطکاک، باعث افزایش سرعت برش شده و از ابتدا تا انتهای ارتفاع سگمنت، کیفیت برش یکسانی را به شما ارائه دهد.

رونیکس، همراه همیشگی شما


رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. صفحه گرانیت بر رونیکس از جمله متعلقات ابزار باکیفیت این برند است که در انواع و اندازه‌های مختلف و برای طیف گسترده‌ای از کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع صفحه گرانیت بر، بهترین مارک صفحه گرانیت بر، خرید صفحه گرانیت بر و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.