lifting-equipment

ابزارآلات جابه‌جایی

جابه‌جایی وسایل و اجسام سنگین در کارگاه‌های صنعتی و نیمه صنعتی همواره نیاز به ابزارآلات جابه‌جایی منحصر به فردی دارد. بسته به محیطی که در آن کار می‌کنید، می‌توانید سراغ ابزار متفاوتی برای حمل و جابه‌جایی وسایل سنگین بروید. از جرثقیل دستی گرفته تا بالابر برقی محصولاتی هستند که در ردیف ابزارآلات جابه‌جایی قرار می‌گیرند.
رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران، در کنار تنوع بی‌نظیر ابزارآلات، تولیدکننده انواع ابزارآلات مناسب کاربری‌های مختلف از جمله جابه جایی وسایل کارگاهی است. جرثقیل زنجیری، تیفور، پولیفت و بالابر برقی بخشی از ابزاراآلات رونیکس است.
electric-hoist

بالابر برقی


بالابر برقی، ابزاری است که از آن برای جابه‌جایی و حمل بار در خطوط تولید یا مونتاژ استفاده می‌شود. انواع بالابر برقی رونیکس مجهز به موتور قدرتمند گیربکسی با سیم‌پیچی مسی هستند و مطابق با آخرین تکنولوژی روز طراحی و تولید شده‌اند. بدنه این بالابرها از جنسی مقاوم است که استفاده از ابزار را در شرایط سخت کاری ممکن و امکان‌پذیر می‌کند.
بالابر برقی رونیکس

جرثقیل زنجیری


جرثقیل زنجیری، ابزاری ایده‌آل برای حمل بار است و با انتقال نیروی چرخشی چرخ‌دنده‌ها به زنجیر کار می‌کند. این ابزار در کارگاه‌های تعمیرات و صاف‌کاری خودرو، آهنگری و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از جرثقیل زنجیری می‌توانید اجسام بالا ببرید و به راحتی جابه‌جا کنید.

جرثقیل زنجیری رونیکس
chain-block
lever-hoist

پولیفت زنجیری


پولیفت نوعی ابزاری مکانیکی و جرثقیل دستی است که از آن برای بلند کردن تجهیزات صنعتی و اجسام سنگین استفاده می‌شود. ساختار پولیفت متشکل از اهرم و یک جعبه قرقره متصل به آن است. این جعبه قرقره همچنین دارای سیستم چرخ دهنده بوده که زنجیر از درون آن عبور می‌کند. پولیفت زنجیری رونیکس، از نوع زنجیری بوده و مجهز به یک رشته زنجیر فولادی مستحکم است.
پولیفت زنجیری رونیکس

تیفور

تیفور یکی از انواع بالابرها و ابزارهای جابه‌ جایی است. تیفور یا تیرفور بالابری وینچی است که با استفاده از نیروی کششی فرایند جابجایی بار را انجام می‌دهد. مکانیسم این ابزار کششی به‌ وسیله دو جفت لبه مکانیکی کنترل می‌شود که مانند اهرم عمل می‌کنند.

تیفور رونیکس
tirfor-jack
contact-us

بانک جامع قطعات رونیکس


رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران ابزارآلات جابه‌جایی و کلیه ابزارآلات رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.

رونیکس سرویس
ronix-mag

مجله رونیکس


با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع ابزارآلات جابه‌جایی و استفاده از آن نیاز دارید، در مجله رونیکس نوشته شده است.