hand-riveters

انبر پرچ رونیکس

انبر پرچ کن یا انبر پرچ ابزاری برای اتصال دو ورق آهن است که این مدل اتصال را پرچ کردن می نامند. پرچ کردن به کمک میخ‌های پرچ انجام می‌شود. دستگاه پرچ دستی عموما ابزاری صنعتی شناخته می‌شود،اما در مصارف خانگی هم نوع دستی این انبر مورد استفاده قرار می گیرد. در مورد انبر پرچ دستی نکته کاربردی این است که هر چه دسته این انبر بلندتر باشد کار با آن راحت تر می شود.
میخ پرچ در سایزهای مختلفی در بازار ابزار وجود دارد و به آسانی قابل تهیه هستند. انبر پرچ ها عموما 3 یا 4 سایز میخ را به راحتی پرچ می‌کنند، این سایزها 3 و 5 و 7 هستند. ادستگاه پرچ دستی رونیکس، یکی از ابزارهای قدرتمند و باکیفیت است که به راحتی می‌توانید هم در کارگاه‌های صنعتی و هم در مصارف خانگی از آن استفاده کنید.

راهنمای خرید انبر پرچ

hand-riveters

انبر پرچ

انبر پرچ ابزاری کار آمد است که هر چند بیشتر مصارف صنعتی و کارگاهی دارد، اما اگر شما هم فرد دست به آچاری هستید حتما نیاز به یک دستگاه پرچ در جعبه ابزار خانه خود دارید. انبر پرچ برای اتصال دو یا چند قطعه کار مورد استفاده قرار می گیرد. از این انبر برای شرایطی که عملیات جوشکاری جهت اتصال دو قطعه یا پیچ کردن آن ها امکان پذیر نباشد یا دسترسی به قطعات فقط از یک سمت امکان پذیر باشدف از آن استفاده می کنند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات را در اختیار شما قرار دهیم.
انواع انبر پرچ در ابعاد مختلف و توسط برندهای متفاوت طراحی و تولید شده و به بازار ابزار عرضه می‌شوند. انبر پرچ ابزاری است که از دو دسته، سری، فنر، گیره و سایر اجزای داخلی تشکیل شده است.
رونیکس به عنوان مرجع بازار ابزار ایران و برندی معتبر در سطح بین‌الملل، مدل‌های متنوع انبردست صنعتی، انبردست مینی، انبردست الکترونیک چندکاره و ... را به فراخور نیاز مشتریان تولید کرده و به بازار ابزار ایران و جهان عرضه می‌کند.

طراحی ارگونومیک و عملکرد بی‌نظیر

دسته این ابزار به صورت ارگونومیک و سازگار با دست کاربر طراحی شده است تا موجب خستگی و اذیت کاربر در زمان استفاده نشود. دسته این ابزار باید از مقاومت کافی برخوردار باشد تا در زمان کار و وارد شدن فشار به آن به راحتی آسیب نبیند.
پرچ کاری یا پهن کردن نوک میخ توسط فنر در این ابزار انجام می‌شود. طبیعتا این فنر باید از قدرت و کیفیت بالایی برخوردار باشد بعد از انجام پرچ کاری، میخ‌ها در جایشان ثابت ‌شوند و ابزار به حالت اولیه بر‌گردد.
طراحی فرم بدنه و استفاده از متریالی با دوام کمک می‌کند تا ابزار شما در شرایط پرفشاری کاری به بهترین شکل ممکن عمل کند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از خرید انبر پرچ متناسب با کارتان از کیفیت متریال و عملکرد آن اطمینان حاصل کنید و سراغ برندهای معتبر بروید.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار


رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ابزار ایران، انواع انبر پرچ را تولید و روانه بازار کرده است. ابزارهای تولیدشده توسط رونیکس هم‌رده با سوپربرندهای جهانی هستند و توانسته‌اند رضایت مشتریان داخلی و بین‌الملل را جلب کنند.

بانک جامع قطعات رونیکس


رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران ابزارآلات مختلف رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع بتن کن شارژی، قیمت بتن کن شارژی و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.