cutting-wheel

سنگ برش

سنگ برش یا صفحه برش یکی از اصلی‌ترین متعلقات ابزارآلات برشی است که به کمک آن می‌توان عملیات برش را به راحتی انجام داد. انواع سنگ برش شامل سنگ برش آهن، سنگ برش استیل، صفحه برش سنگ و صفحه پروفیل بر است. در زمان خرید سنگ برش باید به جنس، قطر، شکل، نوع، میزان دوام آوری در برابر سرعت دستگاه و برند تولیدکننده آن توجه ویژه‌ای کرد.
اگر به‌دنبال بهترین سنگ برش بازار هستید، رونیکس را انتخاب کنید. رونیکس تولیدکننده انواع سنگ برش آهن، صفحه پروفیل‌بر، صفحه برش استیل و سنگ برش سنگ‌بری در اندازه‌های مختلف است. سنگ برش رونیکس با نصب راحت روی فرز سنگ‌بری، فرز آهنگری، مینی فرز و پروفیل‌بر، تجربه برش‌های دقیق و سریعی را به شما ارائه می‌دهد.

محصولات سنگ برش

cutting-wheel

صفحه برش سنگ


صفحه برش سنگ یا سنگ برش سنگبری، قطعه‌ای است که با قرارگرفتن روی فرز سنگبری باعث برش انواع سنگ، آجر، بلوک و بتن می‌شود. برش سنگ‌های سخت با ضخامت‌های گوناگون نیاز به سنگ برش سنگبری قدرتمند و باکیفیت دارد. رونیکس تولیدکننده انواع سنگ برش سنگبری در اندازه‌های مختلف با بالاترین کیفیت و طول عمر بالا است.

سنگ برش آهن


برای برش فلزات سختی مانند فولاد و آهن، علاوه بر سوپر فرز آهنگری قدرتمند، به سنگ برش آهن مقاوم با نرخ برش بالا نیاز است. اگر قصد خرید سنگ برش آهن را دارید، رونیکس را انتخاب کنید. سنگ برش آهن رونیکس در اندازه‌های مختلفی تولید شده و ایده‌آل برای برش سخت‌ترین انواع فلزات است.
cutting-wheel
cutting-wheel

سنگ برش استیل


سنگ برش استیل برای برش قطعات نازک مانند استیل یا میله‌های با قطر کم مناسب است. صفحه برش استیل نسبت به سنگ برش آهن متفاوت و از نظر ظاهری صاف و تخت است. رونیکس تولیدکننده انواع صفحه برش استیل برای برش ورق‌های استیل با ضخامت‌های مختلف است.

صفحه پروفیل بر


صفحه پروفیل بر، از متعلقات مهم پروفیل بر است که با بسته شدن بر روی آن، انواع پروفیل‌ها را برش می‌دهد. صفحه پروفیل بر نسبت به دیگر انواع صفحه‌هایی که گفته شد اندازه بزرگتری دارد و در سایز 300 و 355 به بازار عرضه می‌شود. رونیکس علاوه بر پروفیل برهای پرقدرت خود، دارای انواع صفحه پروفیل بر است تا شما را در زمان برش سخت‌ترین پروفیل‌ها یاری کند.
cutting-wheel

راهنمای خرید سنگ برش

cutting-wheel

سنگ برش


برای برش متریال‌های سختی مانند آهن، استیل، پروفیل و سنگ، علاوه بر ابزارآلاتی مانند فرز، مینی‌فرز، پروفیل‌بر و...، به سنگ برش باکیفیت نیاز است. سنگ‌های برش‌ بسته به نوع متریالی که برش می‌دهند در انواع و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند.
برندهای زیادی تولیدکننده سنگ برش هستند؛ برند بین‌المللی رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست. رونیکس تولیدکننده انواع سنگ برش آهن، صفحه پروفیل‌بر، صفحه برش استیل و سنگ برش سنگ‌بری در اندازه‌های مختلف است.
در زمان خرید سنگ برش باید به جنس، قطر، شکل، نوع، میزان دوام آوری در برابر سرعت دستگاه و برند تولیدکننده آن توجه ویژه‌ای کرد. به همین دلیل در ادامه به ویژگی‌هایی که یک سنگ برش حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت آن متمایز می‌کند، می‌پردازیم.

نوع و جنس سنگ برش


مهم‌ترین نکته در زمان خرید سنگ برش، نوع و جنس آن است. سنگ‌های برش‌ براساس نوع ماده‌ای که برش می‌دهند در انواع و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند. به عنوان مثال سنگ برش آهن، مناسب برای برش آهن و سنگ برش سنگ، برای برش انواع سنگ و مرمر مناسب است.
علاوه بر این جنس صفحه‌های برش در انتخاب نوع آن‌ها موثر است. در ساختار سنگ‌های برشی از ترکیب چسب، رزین و دانه‌های سایشی استفاده می‌شود که نوع و میزان استفاده از هرکدام از این مواد، کاربرد اصلی سنگ برش را مشخص می‌کند.
رونیکس تولیدکننده بهترین سنگ برش بازار ابزار ایران برای برش آهن، استیل، پروفیل و سنگ است. انواع سنگ‌ برش رونیکس از جنس آلومینیوم اکسید، سیلیکون کاربید، آلومینیوم زیرکونیوم ساخته شده و از طول عمر بسیار بالایی برخوردار است.

رونیکس، همراه همیشگی شما


رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. سنگ برش رونیکس از جمله متعلقات ابزار باکیفیت این برند است که در انواع و اندازه‌های مختلف و برای طیف گسترده‌ای از کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع سنگ برش، بهترین مارک سنگ برش، خرید سنگ برش و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.