bi-metal-hole-saw

گردبر بای متال

مته گرد بر بای متال یا مته گرد بر آهن یکی از انواع مته گرد بر است که با نصب روی انواع دریل‌ها، در سوراخکاری فلزات و انواع چوب استفاده می‌شود. بدنه این قطعه فولادی است و از تیغه‌هایی از نوع فولاد تندبر برای سوراخکاری سطوح تشکیل شده است. انواع مته گرد بر بای متال براساس قطر سوراخکاری آن‌ها مشخص می‌شود.
رونیکس تولیدکننده انواع گرد بر بای متال در اندازه‌های مختلف و مناسب برای نصب روی انواع دریل‌ها است تا با بدنه و دندانه‌های مستحکم خود انواع فلزات، چوب و آلیاژها با درجه سختی‌های مختلف سوراخکاری کند.

محصولات گردبر بای متال

راهنمای خرید گردبر بای متال

bimetal-hole-saw

گردبر بای متال


مته گردبر بای متال، قطعه‌ای با طراحی خاص است که با قرارگرفتن روی انواع دریل، پلاستیک، چوب و البته فلزات را سوراخ می‌کند. استفاده زیاد کربن در ساختار این مته‌ها باعث نفوذ راحت‌تر آن در انواع سطوح فلزی می شود.
برندهای زیادی تولیدکننده گرد بر بای متال هستند؛ برند بین‌المللی رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست. رونیکس تولیدکننده انواع مته گرد بر بای متال در ابعاد 20 تا 127 میلی‌متر با بالاترین کیفیت است.
در هنگام خرید گرد بر بای متال باید به جنس و ابعاد مته، عمق سوراخکاری، کیفیت ساخت و برند تولیدکننده آن توجه کنید. به همین دلیل در ادامه به ویژگی‌هایی که یک مته گرد بر بای متال حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت آن متمایز می‌کند، می‌پردازیم.

جنس و ابعاد مته


در زمان خرید گرد بر بای متال به جنس و ابعاد مته توجه کنید. مته گرد بر بای متال در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود که این اندازه‌ها میزان قطری که مته سوراخ می‌کند را مشخص می‌کند. به عنوان مثال مته گرد بر بای متال 50، قطری 50 میلی‌متری را در سطح موردنظر ایجاد می‌کند. علاوه بر این، جنس گرد بر بای متال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است تا بتواند سطوح مختلف را به راحتی سوراخکاری کند.
مته گرد بر الماسه رونیکس در اندازه‌های 20 تا 127 میلی‌متر تولید شده است و به شما این امکان را می‌دهد تا بدون نگرانی بتوانید سطوح مختلف را بسته به نیاز سوراخکاری کنید. این مته‌ها دارای دندانه‌های مستحکم و بادوامی هستند و لبه‌های ساخته شده آن با به روزترین تکنولوژی‌های دنیا طراحی شده و کیفیت بالایی دارند.

رونیکس، همراه همیشگی شما


رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. گردبر بای متال رونیکس از جمله متعلقات باکیفیت این برند است که در انواع و اندازه‌های مختلف و برای طیف گسترده‌ای از کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

bimetal-hole-saw

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع مته گردبر بای متال، بهترین مارک گردبر بای متال، خرید گردبر بای متال و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.