tool-accessories

متعلقات ابزار

هر ابزاری بسته به نوع کاربری که دارد، به بعضی ملزومات به نام متعلقات ابزار نیاز دارد. متعلقات ابزار قطعاتی هستند که برای سهولت بیشتر کار کاربران به وجود آمده‌اند. چه بزرگ و چه کوچک، این متعلقات نقش بسیار مهمی دارند و نبود آن‌ها در ابزار باعث لنگ ماندن کار یک استادکار می‌شود.
رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران، در کنار تنوع بی‌نظیر ابزارآلات، تولیدکننده انواع متعلقات ابزار مناسب کاربری‌های مختلف است. صفحه برش و سایش، انواع مته و قلم، سری پیچ گوشتی، مته گردبر و تیغ اره تنها بخشی از متعلقات ابزار رونیکس است.
cutting-discs

صفحه برش و سایش


برای برش یا سایش مواد مختلف مانند چوب، فلز، فولاد، سنگ گرانیت، سرامیک و پروفیل جدا از ابزارهای حرفه‌ای مانند فرز، مینی فرز یا اره، به انواع صفحه برش و سنگ‌ساب نیاز است که هر کدام مناسب کار با متریالی خاص است. رونیکس تولیدکننده انواع صفحه برش و سایش برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان است.

صفحه برش و سایش رونیکس

مته و قلم


فرآیند سوراخ‌کاری و تخریب مواد سخت، علاوه بر ابزار پرقدرت، به مته و قلم باکیفیت نیاز دارد تا با طراحی دقیق خود قدرت پیشروی و سرعت بالایی را به کاربر ارائه دهد. مته و قلم رونیکس علاوه بر ویژگی‌های فوق، از مقاومت بالایی برخوردار است تا خیال کاربر را در زمان سوراخکاری و تخریب انواع سطوح راحت کند.

مته و قلم رونیکس
bits-and-chisels
screwdriver-bit

سری پیچ گوشتی


سری پیچ گوشتی، قطعه‌ای فلزی و باریک، با قابلیت جداسازی و تعویض است که جهت نصب در انتهای سه‌‌نظام دریل پیچ‌گوشتی‌‎‌های برقی و شارژی یا کولت پیچ‌گوشتی‌های دستی، برقی و شارژی طراحی شده است. رونیکس تولیدکننده متعلقات و سری‌هایی در اندازه‌ها‌ی متنوع است تا تمام نیازهای کاربران در باز و بسته‌کردن انواع پیچ‌ها را برآورده کند.

سری پیچ گوشتی رونیکس

مته گردبر


مته گردبر یکی از انواع مته‌ است که با بسته شدن روی سه نظام دریل، برش‌های دایره‌ای شکل روی سطوح مختلفی مانند چوب، فلز و... ایجاد می‌کند. مته گردبر رونیکس قطعه‌ای مقاوم و بادوام با دندانه‌های باکیفیت است که شما را در عملیات سوراخکاری یاری می‌کند.

مته گردبر رونیکس
hole-saws
saw-blade

تیغ اره


برای برش سطوح مختلف، جدا از ابزارآلاتی مانند فرز، اره و...، به قطعه‌ای به نام تیغ اره نیاز است. استفاده از تیغه حرفه‌ای در فرآیند برش، تاثیر زیادی در کیفیت و نتیجه نهایی کار دارد. از تیغ کمان اره تا تیغ اره عمود بر و افقی بر؛ رونیکس تولیدکننده انواع تیغ اره برای کاربری‌های مختلف مرتبط با برش انواع سطوح است.
تیغ اره رونیکس

سایر متعلقات


از چسب آکواریوم و پد پولیش و شلنگ فنری گرفته تا چاشنی تفنگ میخکوب و سنباده رول؛ سایر متعلقات ابزار رونیکس در این قسمت قرار گرفته‌اند. متعلقاتی مهم و کاربردی که توسط تیم رونیکس تولیدشده تا شما را در طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها یاری کند.

سایر متعلقات رونیکس
other-accessories
contact-us

بانک جامع قطعات رونیکس


رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران متعلقات ابزار و کلیه ابزارآلات رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.

رونیکس سرویس
ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع متعلقات ابزار و قیمت متعلقات ابزار و استفاده از آن نیاز دارید، در مجله رونیکس نوشته شده است.